З давнього часу практично в будь-яке свято було прийнято ворожити. І католицьке Різдво не виняток. Хоча і церква дуже погано до цього ставиться, адже такі традиції прийшли з язичництва, але багато людей не звертають уваги на заборони. Тому ми вирішили розповісти вам, як правильно гадати на католицьке Різдво.

Ворожіння на католицьке Різдво 2017

Традиційно ворожіння на католицьке Різдво пов'язані з святковим столом. Наприклад, у Чехії на Різдво обов'язково смажать коропа, а його луску використовують, щоб дізнатися своє майбутнє. Промиті луски риби викладають на білий папір і залишають на пару днів в сухому місці. Потім дивляться, що стало з лускою. Якщо вона потемніла - тому, хто гадав загрожує хвороба, чим більше темних лусочок, тим серйозніша. Якщо лусочки скрутилися прилипли одна до одної - рік очікується складний, неоднозначний.

Крім цього, молоді дівчата за допомогою луски могли дізнатися, скільки у них буде дітей. Для цього потрібно було взяти жменю лусочок в руку, піднести її під струмінь води і запитати тричі: «скільки у мене буде діток?». Скільки лусочок прилипло до руці, стільки і буде.

А, наприклад, в Угорщині ворожіння на Католицьке різдво пов'язані з баранячою лопаткою. Точніше з кісточкою, яка потім залишається. Бажаючий дізнатися, що чекає його в найближчий рік, повинен забрати кісточку від лопатки в відокремлене місце і гарненько її розглянути. Якщо колір кістки рівний і світлий - рік буде благополучним, якщо на ній є тріщини та плями - можливі невдачі й тривоги.

Популярні новини зараз

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Тіна Кароль у прозорій сукні зробила українцям несподіваний сюрприз: "Вибух драйву"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Показати ще

Потрібно сказати, що ворожіння на католицьке Різдво пов'язані не тільки з їжею. Так само можна спробувати дізнатися своє майбутнє з допомогою тіні. Потрібно розташуватися поряд зі стіною, запалити товсту свічку, яка дає більше світла, і уважно стежити за появою на стіні тінями. У того, чия тінь буде мати довгу або велику голову, очікується вдалий в усіх відношеннях рік.

Дивіться: Ворожіння на католицьке Різдво.

Тепер ви знаєте, як ворожити на католицьке Різдво і, можливо, це допоможе вам дізнатися своє майбутнє.