18-річній художниці на ім'я Кейт рік тому поставили діагноз - шизофренія. Дівчина вирішила не соромитись себе та почала малювати галюцінації.

"Я чую голоси та бачу обличчя у своїй голові. Малювання цих дивних речей допомагає мені змиритися з таким життям", - розповіла Кейт.

Дівчина зазначила, що у 17 років її стан почав погіршуватися, а після діагнозу психіатрів їй було ще важче спілкуватися з людьми черех їхні стереотипи. Втім, дівчина не вважає себе психічно хворою і надихає своєю творчістю інших людей.

Кейт публікує свої малюнки в Instagram. За її творчістю стежать майже 50 тисяч користувачів.

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають нову виплату: яка сума і кому пощастить Бронювання скасують за 10 днів: кого з українців позбавлять відстрочки В Україні по-новому встановлюватимуть тарифи на світло: у Кабміні озвучили нове рішення Зростуть пенсії та соцвиплати: українцям встановлять новий прожитковий мінімум
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", художниця навчилась любити свої недоліки та перетворила розтяжки на прикрасу.