Любов до порядку, чистоти, регулярному прибиранню багато в чому визначається знаком Зодіаку. І це доведено астрологами. Так, уже відомо, які сузір'я особливо люблять чистоту і порядок. Ці знаки дійсно не люблять бардак, при чому не тільки в будинку, але і в роботі і в голові. Багато з них вимогливі і скрупульозні в питанні чистоти.

Діва

Діву сміливо можна вважати еталоном порядності. Представники цього знака цінують чистоту і порядок більше, ніж будь-хто інший. Педантичні чистюлі щодня роблять прибирання, скидаються невидимі порошинки, надають будинку стерильність операційної. У житло Діви якимось незбагненним чином навіть не накопичується сміття. За випадковим збігом підлозі цього знака можна ходити тільки в бахілах.

Популярні новини зараз

"Вагітний" животик Тіни Кароль розбурхав українців: "Як сумно"

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Сумська розповіла, навіщо забезпечує 40-річну доньку разом з онукою: "Залишилася вдовою...я все їй дам"

Показати ще

Якщо ви запитаєте Діву: "Яке кращі ліки від стресу?", Ви почуєте: "Природно, генеральне прибирання!" При такому підході будинок Діви сяє чистотою як кришталева куля. Всі предмети знаходяться на строго визначених місцях. Одяг розсортовані, акуратно складена або розвішані. Так діви позбавляються від усього зайвого. За допомогою прибирання вони намагаються тримати все під контролем, щоб життя не перетворилося на хаос. Дівам важко зосередитися в бардаку.

Будинок Діви - її маленька імперія, в якій підтримується ідеальна чистота і бездоганний порядок, визначений уклад життя зберігається незмінним протягом багатьох років. Педантична Діва вміє організувати домашні справи таким чином, що вони не віднімають багато часу, але результат видно "неозброєним оком".
Діва щиро вважає, що наведення чистоти - безвідмовний спосіб зробити світ прекраснішим.

Козеріг

В любові до порядку Козеріг цілком може змагатися з Дівою. Він надзвичайно педантичний в побутових питаннях - його не лякають рутинні обов'язки по наведенню чистоти і порядку. Він блискуче справляється з цими завданнями, доводячи свій будинок до досконалості. Розумний Козеріг, також вигадає геніальний спосіб, як зберігати чистоту в будинку і при цьому витрачати мінімум часу і сил.


Але головне для Козерога - щоб оточуючі оцінили його зусилля. Тоді, окрилений визнанням, він збільшить зусилля, щоб досягти вищої майстерності в наведенні чистоти. Для нього це не важкий тягар, а почесний обов'язок. Серед знайомих Козерога ходять легенди про порядок, охайності, чистоти в його будинку.
Консервативні представники цього знака не люблять експериментів з новітньою технікою, вважають за краще діяти перевіреними методами, і домагаються при цьому таких приголомшливих результатів, що домочадці дивуються, як Козерогу вдається все встигати.


Єдиний "мінус" - деяка шаблонність, стандартність житла Козерога. У ньому мало персональних рис. Блискуча чистота приховує індивідуальність господаря. Але самі Козероги відчувають себе в такому будинку затишно і надійно - в їхньому розумінні там є все для зручного та комфортного проведення часу. Домашнє вогнище для Козерога - святе місце, яке повинно міститися в бездоганному порядку, і куди не допускаються чужинці.

Рак

Для Раків будинок - це не просто приміщення для життя, а місце, до якого вони відчувають сильну прихильність, і де відчувають себе захищеними. Тому Рак піклується про будинок, як про живу істоту - порядок і чистота підтримуються регулярно, і на високому рівні. Головне, що прибирання проводиться не механічно, і не тому, що прийшов час, а з любов'ю і задоволенням.
Рак не сприймає ведення домашнього господарства як важка праця. Облаштування будинку і підтримання порядку доставляє представникам цього знаку радість і задоволення. Вони знають безліч маленьких хитрощів, що дозволяють економити час, сили і легко утримувати будинок в чистоті.
Але за наведенням чистоти, Раки не забувають про затишок і комфорт. Їхній будинок наповнений речами, що роблять життя зручнішим. Затишок в житло Рака стає такою невід'ємною і природною частиною, що члени сім'ї сприймають його як щось само собою зрозуміле.


Будинок Рака - зразок порядку, чистоти, гармонійного інтер'єру, продуманого комфорту. Це відображення індивідуальності господині / господаря.

Телець

Тельці дуже цінують затишок і комфорт, заради досягнення яких готові на все - навіть на генеральне прибирання. Проблема в тому, що Телець трохи лінивий, може запустити своє желище, але коли бере себе в руки, будинок блищить і сяє чистотою. Для жінки-Тельця будинок - предмет гордості. В його стінах вона відчуває себе справжнім правителем і законодавцем.
Крім чистоти, порядку, комфорту Тельці стурбовані створенням навколо себе достатку. Вони прагнуть до того, щоб їх будинок був повною чашею. Представники цього знака люблять розкіш: дорогі меблі, ексклюзивні предмети інтер'єру. І в цій обстановці Телець прагне підтримувати ідеальну чистоту.


А в допомогу собі він вибере найсучаснішу техніку, яка полегшує домашні обов'язки: в його квартирі можна побачити робот-пилосос, модернізовану пральну машину, передову кухонну техніку. Мрія Тельця - система "Розумний будинок", коли, не встаючи з дивана, можна буде керувати всіма процесами. І насолоджуватися кінцевим результатом: порядком, чистотою, а головне - комфортом.

Як повідомляв портал "Знай.uа", астрологи виділили 6 знаков Зодіаку, від представниць яких можна очікувати інтрижок на стороні. Варто зауважити, що оцінювати вірність жінок тільки по їх приналежності до певного Знаку Зодіаку не правильно, проте можна прислухатися до деяких порад.