Багато пар, одружуючись, починають мріяти про дітей і, відразу ж, уявляють себе мудрими батьками. Але реальність часто не відповідає мріям, і, як стверджують астрологи, справа не тільки у незнанні законів педагогіки і психології. Існують пари, яким діти протипоказані зірками.

Астрологи розповіли, яким зодіакальним парам зірки пророкують погане батьківство.

Телець і Близнюки

Це парочка постійно живе на вулкані пристрастей. Йдучи на поводу у конфлікту темпераментів, вони часто забувають, що їхніми жертвами воєн стають діти. Тоді малюки починають сприймати таку модель сімейного поведінки як норму і виростають з цілим букетом комплексів, страхів і негативних установок. Про почуття дітей Телець і Близнюки подумають в останню чергу. В залежності від знаку зодіаку самої дитини, він може вирости заляканим невротиком, або людиною з загартованим характером.

Стрілець і Телець

Популярні новини зараз

"Ідеальний чоловік" Льоша Тригубенко не став новим "Холостяком": головна причина з перших вуст

Вдова Кернеса Гайсинська змусила ридати всю Україну: "Думаю про тебе щоночі"

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

Ані Лорак закрила груди та покинула Україну

Показати ще

Обидва знака не готові до компромісів, тому часто не знаходять їх і в вихованні спільних дітей. Телець часто обирає авторитарну лінію поведінки з дитиною, оскільки впевнений, що тільки дисциплінарно і диктатом можна зробити з нього людину. Стрілець не поділяє строгість поглядів свого партнера. Він обирає абсолютно протилежні методи, дозволяючи дитині свободу. Як наслідок, батьки не можуть домовитися і постійно конфліктують, звинувачуючи один одного в негативних наслідках, які проявляє дитина.

Риби і Близнюки

Ці два знаки можуть бути хорошими батьками, але тільки окремо. Складнощі у вихованні починаються тоді, коли цей не надто вдалий союз змушений ростити дітей разом. Причиною стає особиста несумісність, яка не може не відобразитися і на методах виховання. Знакам властиво знімати з себе відповідальність за дитину, перекладати її на партнера, або, якщо їм все ж таки вдасться домовитися, вони можуть знайти "козла відпущення" серед близьких родичів.

Водолій і Рак

Головною проблемою цих батьків є гіперопіка. Любов вони розцінюють як огорожу дитини від усіх труднощів, турбот і проблем. Вони будь-що прагнуть позбавити їїї від поганого впливу і складнощів навколишнього світу. І якщо Водолії ще дозволяють дитині виходити за рамки "тепличних" умов, то з Раками такий номер не пройде. Представники цього знака, впевнені, що труднощі для дорослих людей, а дітям належить безтурботне дитинство. Звикаючи до тотальної опіки і потурання примхам, дитина стає абсолютно непристосованою до соціуму, у неї з'являються проблеми у відносинах з ровесниками і вона не розуміє, чому світ такий жорстокий. Якщо у дитини слабкий знак зодіаку, реальність його може зламати, а якщо сильний, він буде намагатися агресією підпорядкувати собі світ.

Скорпіон і Лев

Ця парочка сповнена особистими і загальносімейними амбіціями. Діти для них – черговий амбітний проект, який повинен стати кращим з кращих. Буквально з пелюшок горе-батьки влаштовують дитині армійську муштру, записують на всілякі розвиваючі заняття, возять по міжнародних змагань і намагаються зробити з нього генія у всіх галузях. Батьки Скорпіон і Лев, роблячи це, часто переслідують власні цілі. Скорпіони намагаються через дитину реалізувати свої померлі мрії, Леву ж потрібен власний фан-клуб з дітей, які ним будуть пишатися. Тому, чим більше у цієї пари з'явиться дітей, тим більше вони будуть себе відчувати реалізованими батьками.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", еротичний гороскоп на 26 травня розкаже, кому втіхи плоті не дадуть спокою.