Часом нам здається, що у деяких знаків зодіаку енергетика ніби переважає над нашою. Таке відчуття спонукає дізнаватися про сильні сторони свого знака, і про слабкості чужих.

Про те, які знаки зодіаку мають сильну енергетику пише Dailyhoro.

Овен

Мабуть, найбільш активні з вогненних знаків зодіаку. Їхня енергетика по суті незгасна. Вони народилися лідерами.

Лев

Популярні новини зараз

"Ідеальний чоловік" Льоша Тригубенко не став новим "Холостяком": головна причина з перших вуст

Герой АТО розповів, як "прозрів" у окопах і закохався в українську: "Війна все змінила"

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Показати ще

М'якші від Овнів, відрізняються більшою методичністю. Ними керує Сонцем, і традиційно вважається, що їхній супутник - це удача.

Стрілець

Їхня енергетика не рівномірна: зазвичай вони можуть несподівано розлютитися і також несподівано охолонути. Але Стрільці завжди б'ють чітко в ціль.

Телець

Тельців надзвичайно притягують сімейне благополуччя і стабільність, хоча деколи вони мають вибуховий характером. Їхня сила - в надійності.

Діва

Не дарма поряд з цим знаком в зодіакальному колі знаходяться Ваги: Діва дуже нагадує богиню справедливості Феміду. Вони дійсно справедливі і дуже працьовиті.

Козеріг

Мабуть, у представників даного знаку більше за інших у цій групі виявлена якість лідера, нехай вона іноді передбачає і приховане лідерство. Перфекціоністи за натурою, вони не зупиняються перед досягненням мети. Інколи їм не вистачає удачі, але є кілька методів, завдяки яким можна налаштувати себе на позитивний день.

Близнюки

Завжди дивують своїми розумовими здібностями і нерідко можуть похвалитися умінням виконувати кілька справ одночасно. Інколи здається, що поруч з вами не одна людина.

Терези

Вищий прояв краси і мудрості, приправлений артистизмом. Терези краще за інших уміють бути неупередженими і розглядати ситуацію максимально повноцінно. До тих пір, поки не зачеплені їхні почуття.

Водолій

У представників цього знака вкрай нестандартне мислення, вони - рушійна сила прогресу. Їхня непрактичність може дратувати, але багато в чому саме завдяки Водоліям у світі відбуваються оновлення.

Рак

Енергетика спрямована на захист. Вона діє постійно: в першу чергу його непробивна шкаралупа оберігає самого Рака, а при екстрених ситуаціях він здатний ефективно захистити близьких.

Скорпіон

Це - найпробивніший з усіх знаків води і при цьому абсолютно некерований. Вся енергетика Скорпіона спрямована на руйнування. Більш того, вони здатні як ніхто ефективно зберігати задуми і маскуватися.

Риби

Часто говорять, що представники даного знаку володіють паранормальними здібностями. Вони найкраще зливаються з наявною ситуацією, а також глибоко розуміють на інтуїтивному рівні почуття іншої людини.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа"у середу, 23 травня, зірки в гороскопі кажуть, що на небі зростаюча Місяць у Діві. Добре в цей час відвідувати лікарів і проходити обстеження, тому що Місяць у Діві загострює здібності до діагностики. Причому це стосується не лише медицини.