Містечко в передмісті Києва два дні поспіль лихоманило заторами на  вулицях та натовпами біля спортивної арени. У Броварах давав концерт Олег Винник, разповідає 1+1.

Це справжній феномен – співак, якого ніколи телебачення серйозно не розкручувало, спокійно збирає багатотисячні зали. Бровари він обрав за наявність арени на 4,5 тисяч місць, але вона була переповнена, бо люди їхали з усієї країни та цілими родинами. Квитки купували по тисячі гривень, і ніхто про це не шкодував.

Наприклад, Анатолій Патхагонович здолав майже 10 тисяч кілометрів заради "Ніно" - він приїхав спеціально на Винника аж із Сахаліну. 

Поціновувачі творчості залюбки розкуповували сувенірні сумочки по 150 грн, листівки по 20 грн, магніти по 50 грн та іншу продукцію. Однак найголовніше для фанатів Винника – сам виступ, на якому він зачаровує залу з перших акордів. Жінки різного віку ледь не мліють від одного солодкого погляду співака, вся величезна аудиторія співає слова пісень, котрі знає напам’ять. 

У чому секрет Винника? Ректор інституту музики Олександр Злотник навмисно не говорить про мелодику, складність і різноманіття музичних форм – на його думку, справа в іншому.

"Він "паше" на 100%, і люди це відчувають, що він викладається. Це такий Стас Михайлов", - вважає він.

Поет Олександр Ірванець вважає, що Винник дарує жінкам те, що вони рідко зустрічають у своєму житті – ідеальні стосунки. А коли є таке, то неважливо, яка там рима і розмір строфи.

"Це дуже природньо, що люди люблять пісні про ідеальну любов, і  саме такі пісні пропонує Олег Винник, безвідносно до якості цих творів. Це пісня про красиве, безжурне, райське життя", - каже він. 

Як раніше передавав портал "Знай.ua", знаменитий співак і секс-символ Олег Винник добився популярності, використовуючи зрозумілі і потрібні цільової аудиторії образи, вгадавши психологічні особливості аудиторії.

Фахівці вважають, що Винник запропонував слухачам емоції, які ті хотіли отримати. Складові успіху, за словами психологів, такі: слова і мелодії інтуїтивно знайомі, не потребують концентрації та розумового напруження, просто запам'ятовуються, а сам виконавець має гарний вигляд. Винник в свої 44 роки приховує любов і уособлює надію, що заповітний принц українських жінок таки існує.

Одяг Винника також близька глядачеві, і справа зовсім не в моді. Розстебнута сорочка і хрест на грудях Винника втілюють ідеал героя-коханця.