У понеділок, 9 липня, в мережі з'явилося незвичайне відео, яке зняв китаєць. Так, чоловік, коли гуляв з другом вздовж берега водойми, виявив дивний плоский предмет, який дуже нагадував людські обриси. Коли китаєць взяв це в руки, то вона раптом стало ворушитися. Спочатку хлопці подумали, що виявили живу істоту.

Відповідне відео опубліковане на YouTube-каналі.

Відзначається, що вимило на берег незвичайний матеріал, природа якого досі невідома. Деякі користувачі мережі були впевнені, що китаєць знайшов інопланетний матеріал. Інші ж вважають відео постановочним: чоловік міг взяти «маріонетку», яка приводиться в рух рукою китайця.

У свою чергу головні вчені Національного управління океанічних і атмосферних досліджень заявили, що знахідка може бути глибинним створінням. Світовий океан досліджено лише на 5%, тому не виключено, що на дні морському можуть ховатися подібні істоти.

Багатьох юзерів здивувала безпечність чоловіка: знахідка могла бути небезпечною, а він без сумнівів підняв її. На даний момент невідомо, на якому березі був знайдений об'єкт. Цей факт наштовхує на думку про містифікацію того, що сталося.

Популярні новини зараз
Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Дивіться те саме відео з "прибульцем"

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що 4 роки тому у Франції фермер виявив на власній ділянці дивну скам'янілість: це був череп, ось тільки кому він належав, розібратися виявилося неможливо. Уявивши, що розпочнеться на його території, якщо сюди приїдуть археологи і почнуть розкопки, чоловік вирішив промовчати про знахідку.

Кілька років тому чоловік вирішив, що даремно вирішив залишити все в таємниці і подзвонив в тулузький Музей природної історії, зізнавшись, що знайшов дещо незвичайне. Так, незвичайне це м'яко сказано. Вчені, що приїхали до фермера, досить швидко з'ясували, що це і були просто шоковані. Череп належить тварині, яку вважали напівміфічною: занадто мало доказів її існування вдалося знайти до цього моменту.