Інтим під час цікавого положення ніяк не може зашкодити дитині і викликати передчасні пологи. Інтимна близькість під час вагітності навіть корисна для жінки, адже є чудовою емоційною розрядкою і не допускає застою крові в малому тазу. Однак при сексі в цей період варто пам'ятати про правила безпеки.

Дитині нічого не загрожує

Найголовніший страх майбутніх батьків – секс нашкодить дитині в утробі. За умови, що вагітність протікає без ускладнень, цього не станеться. Він ніяк не відчує вашої присутності, адже відділений від зовнішнього світу не тільки навколоплідними водами, але і плацентою і маткою. Якщо сумніваєтеся, то краще проконсультуватися з гінекологом і пройти необхідні обстеження.

У деяких випадках, коли є підвищений ризик переривання вагітності, секс справді може вплинути на перебіг вагітності і стати причиною передчасного її зриву.

Популярні новини зараз
Сергій Шойгу на ходу придумав виправдання провалам в Україні: "свідомо" уповільнюють Провели в останній політ: військові льотчики ЗСУ героїчно загинули, завдавши серйозного удару ворогу Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце" Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день"
Показати ще

"Безпечний" період

Знову ж, в умовах повного здоров'я матері і дитини інтимна близькість можлива до самих пологів. У гармонійно протікає вагітності без ускладнень не існує безпечних і небезпечних періодів для сексу.

Раніше була широко поширена версія, що за 6 тижнів до пологів варто уникати сексу, щоб не спровокувати їх. Проте до цих пір ніяких наукових підтверджень цієї теорії немає. Фахівці вважають цей міф неспроможним і впевнені, що навіть самий яскравий оргазм не зможе спровокувати передчасні перейми.

Уникати тиску

На початку вагітності немає ніяких обмежень за позами в інтимі. Однак при видимому появі живота, варто бути акуратніше і вибирати ті позиції, в яких відсутній будь-який тиск на живіт. На щастя, їх повно.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" беременность далеко не у кожної жінки починається з токсикозу і затримки менструації, як прийнято вважати. Часто про ранніх термінах вагітності жінка може здогадатися тільки з ледь помітним змінам в організмі. Адже ці "дзвіночки" найчастіше ігнорують. Отже, які ж ознаки підказують, що у вас почала розвиватися нова життя?