Вагітність стала для відомої актриси Єви Лонгорії одним з найкращих періодів у житті. Вона не раз повторювала це в інтерв'ю, сяючи від щастя. Період очікування крихітки Єва, як і багато знаменитостей, вирішила увічнити на фото.

Майбутня мама знялася в стильній і сміливій фотосесії для журналу Iris Covet Book. На знімках вагітна Єва позує в купальниках, демонструючи кругленький живіт. Фанатів найбільше вразили розкішні знімки в басейні. Вся фотосесіяя виглядає дуже ефектно!
Також Лонгорія дала інтерв'ю виданню, де відверто зізналася, як її чоловік відреагував на вагітність.
"До вагітності я могла трохи поправитися, а для преси цього було достатньо, щоб оголосити, що я чекаю дитину. Коли ми з чоловіком дізналися, що я дійсно вагітна, він намагався приховати цю новину від журналістів. Тоді я сказала йому: "Не турбуйся, вони весь час пишуть, що я вагітна. Все нормально. Зараз вони оголосять, що я об'їдаюсь, а я скажу, мовляв, ні, тепер я насправді вагітна!"
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що відома акторка Єва Лонгорія і її чоловік Хосе Антоніо Бастон щосили готуються до появи на світ первістка. Відомо, що напередодні пологів, які заплановані на наступний місяць, подружжя влаштували традиційну вечірку на честь майбутнього малюка. Про це стало відомо завдяки викладеним в мережу фотографій з заходу.

Вечірку відвідали зіркові друзі пари — Мелані Гріффіт, Елізабет Бенкс, Розалін Санчес, Софія Буш та інші.
Вечірка була тематичною: майбутня мама попросила прийти були в піжамах. Звичайно ж, не все виконали прохання, однак гості віддали перевагу зручну домашній одяг.
Сама ж Єви вибрала білосніжне плаття в підлогу з відкритими плечима, яке підкреслило її кругленький живіт. Майбутня мама сяяла від щастя!