Вагітність далеко не у кожної жінки починається з токсикозу і затримки менструації, як прийнято вважати. Часто про ранні терміни вагітності жінка може здогадатися лише по ледь помітним змінам в організмі. Але ці "дзвіночки" найчастіше ігнорують. Отже, які ж ознаки підказують, що у вас почало розвиватися нове життя?

Загострення нюху

Практично з першого дня вагітності організм майбутньої мами зазнає зміни. Зокрема, у жінок змінюються смаки, але насамперед – загострюється нюх. Так, ви можете різко відчувати запахи, на які раніше не звернули ніякої уваги. А ще може трапитися, що вам раптом перестав подобатися певний запах, від якого раніше ви були просто без розуму.

Настрій змінюється зі швидкістю звуку

Популярні новини зараз
Найбагатша співачка України Камалія показала як відпочиває з дітьми та чоловіком: "Які ж ви неймовірні!" У МОЗ попередили про хворобу, яка безжально косить дітей: поради на озброєння батькам Джамала нагадала всім, що безпеки немає навіть в Європі: "Привітання від сусіда" Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя
Показати ще

Як вже говорилося, організм майбутньої мами починає змінюватися практично з перших днів зачаття дитини, і зокрема це відбувається через зміни рівня певних гормонів. А це, в свою чергу, відбивається на емоційному стані. Так, настрій вагітної може змінюватися кожні 15 хвилин, і незалежно від того, що відбувається навколо.

Здуття живота

Все ті ж гормональні зміни можуть стати причиною і порушення травлення. І найчастіше це проявляється здуттям. Тому якщо ви відчуваєте біль в животі або відзначили, що після їжі ви різко потовстіли, варто задуматися про тест на вагітність або аналізи.

Часте сечовипускання

Ще один ранній прояв вагітності, який виникає на тлі гормональних змін – часте сечовипускання. Так, позиви будуть виникати в два-три рази частіше при звичайній кількості випитої рідини.

Швидка стомлюваність

Якщо ви раптом стали відчувати незрозумілу втому або "видихаєтеся" при виконанні звичної роботи, є привід запідозрити вагітність. Адже швидко зростаючі рівні гормону прогестерону сприяють появі сонливості і відчуття втоми.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, скільки заробляють українки на сурогатному материнстві.