Україна все більше привертає увагу іноземців, котрі мріють стати батьками. І не дивно, адже послуги сурогатного материнства тут значно дешевші. За таку роботу можна отримати в середньому від 20 тисяч доларів.

Більшість оголошень сходяться на однакових критеріях – жінка віком від 20 до 35, котрі народжували здорових дітей і не мають генетичних захворювань. За 9 місяців при всіх цих показниках платять до півмільйона гривень.

Для вибору існують спеціальні програми, найбільше щастить тим, кого обрали для так званого "VIP-пакету", тобто потенційні батьки готові заплатити десятки тисяч доларів, щоб малюк народився в найкращому пологовому будинку і навіть не в Україні.

Популярні новини зараз

Костюми з переробленого пластику та Дух Лісу: як Go_A представили Україну на відкритті "Євробачення 2021"

Юлiя Саніна з "The Hardkiss" звернулася до Кароль після перемоги: "Тіно, я дивлюся твої..."

Українцям з 1 липня підвищать пенсії: кому і скільки доплатять

Соня Плакидюк повторила відверту фотосесію Біллі Айліш: "Така соковита"

Показати ще

Протягом всієї вагітності супроводжують лікарі та майбутні батьки. Наприклад, американка на відміну від українки попросить за цю послугу 100-120 тисяч доларів.

Процедура сурогатного материнства:

Біологічними батьками дитини, яку виношує сурогатна мама, може стати тільки гетеросексуальна подружня пара (медичні довідки про стан здоров'я обов'язкові).

У дитині створюють штучний генетичний зв'язок, принаймні, з одним із батьків

Загальна вартість послуги становить $30-45, сурогатні матері з цієї суми отримують від $5 тис. до 20 тисяч.

Юридично батьками дитини визнають тільки його біологічну маму та батька, сурогатна мати не має жодних батьківських прав.

Сурогатною мамою може стати тільки жінка у віці 19-36 років, яка має власну дитину, пройшла медичне обстеження й надала довідку від психіатра.

Зазвичай біологічні батьки витрачають кілька місяців, щоб оформити всі документи для вивозу дитини за кордон, треба бути готовим до цього одразу.

Як відомо, комерційне сурогатне материнство крім України дозволено також у США, Грузії, Росії, але умови, як і вартість послуг, у різних країнах відрізняються. Наприклад, у Лаосі та Кенії його теж можна проводити, але там держава взагалі не регламентує процес.

Дивіться: сурогатне материнство в Україні

Як повідомляв портал "Знай.ua", Супрун дала цінні поради офісним працівникам.