Сексуальне життя багато в чому стикається не тільки з фізичними показниками, але і з моральними факторами. Від характеру людини залежить те, як він веде себе в ліжку і те, як легко можна вступити з ним в інтимний зв'язок.

Астологи вважають, що сексуальна характеристика людини також залежить від його знаку Зодіаку. У цій добірці ти дізнаєшся, як ведуть себе три "весняних" знака: Овен, Телець і Близнюки.

ОВЕН

Люди, народжені під цим знаком, дуже самобутні. Це стосується і інтимного життя, в чому і полягає типове протиріччя Овнів: не хочу прив'язуватися ні до кого, але якщо партнер втратить до мене інтерес – це трагедія. Овни ні в якому разі не дозволять комусь брати над ними гору в ліжку. Тому у відносинах у них дуже часто бувають проблеми з розподілом влади.

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні Тільки цього не вистачало: на Землю летить астероїд розміром із Ейфелеву вежу Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

ТЕЛЕЦЬ

Тельці можуть проявлятися як агресивні люди, але тільки якщо їх по-справжньому вивести. Тельці не ревниві, не люблять метушитися, і не будуть вам влаштовувати сцен через те, що ви на когось не так подивилися. З іншого боку, хоч це і трапляється вкрай рідко, якщо Телець втрачає самовладання, то це може бути дуже небезпечно. Не зловживайте!

БЛИЗНЮКИ

Близнюки - це коли в одній людині вміщується відразу кілька осіб. Будувати серйозні стосунки з Близнюками непросто: не завжди можна зрозуміти, яка з осіб перед тобою.

Близнюки ще й великі эксперементаторы, вони завжди готові пробувати щось новеньке. Тому для збереження стосунків вам доведеться постійно щось вигадувати.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", деякі вважають, що планування - справа нудна, але і повне нерозуміння того, що буде завтра, може створити серйозний психологічний дискомфорт.

Весела вдача Овнів цілком може ввести вас в оману і навіть в глухий кут. Мало того, що за допомогою сміху вони приховують свої справжні емоції, ще й радість і позитивне ставлення до вас можуть бути награними. Так, Овни дуже хороші актори, Станіславський сказав "вірю" і навіть тихенько заздрив би. Але, в позитивних емоціях Овнів немає нічого поганого, якщо вони вас люблять або ви хороші друзі.

А ось своїх ворогів Овни можуть з легкістю обіграти за допомогою артистизму. Опонент не зможе вважати емоції Овна і просто залишиться ні з чим. Так що краще з Овнами не сваритися ніколи.