Нашим світом керують могутні сім'ї ілюмінатів. Вони таємно контролюють уряду, ЗМІ, фінансові корпорації та правлять нами з тіні. Всього існує 13 могутніх сімей, в руках яких знаходиться необмежена влада. Про це повідомляє ofigenno.

Тіньові сили стоять за створенням "Нового світового порядку" і поступово реалізують свій план по встановленню повного контролю над людством і ресурсами нашої планети.

Експерти називають цей план "тоталітаризмом навшпиньки", оскільки сильні світу цього поступово, крок за кроком закручують гайки і залазять своїми щупальцями в наші кишені і уми.

На вершині цієї секретної організації стоїть "Рада 13". Це елітний клуб наймогутніших родин планети, які вирішують наші долі.

Розумні люди поступово починають розуміти, що всього 1% людей контролює 99% ресурсів. Влада знаходиться в руках цих тринадцяти, однак можливості подати заявку на вступ в їх клан немає. Вони вважають себе нащадками древніх богів, володарями Землі.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

Приватний вертоліт впав біля траси, є загиблі: рятувальники пробираються крізь туман

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Показати ще

Ось список цих сімей: Ротшильд (Байєр або Бауер), Брюс, Кавендіш (Кеннеді), Медічі, Ганновер, Габсбург, Крупп, Плантагенетів, Рокфеллер, Романов, Сінклер (Сент-Клер), Варбург (дель Бланко), Віндзор (Саксен- Кобург-Готі).

Промивання мізків

Існуюча система освіти націлена на вирощування бездумних рабів, які будуть покірно працювати, виконувати накази і збагачувати ту саму еліту. Школи та інститути не вчать думати, вони змушують запам'ятовувати, не аналізуючи інформацію і підкорятися існуючим порядком.

Якщо задуматися, то проблема криється набагато глибше. Отупіння населення створюється шляхом всебічної обробки з боку освітніх і релігійних установ, ЗМІ та фінансової системи.

Як бути?

Щоб звільнитися від кайданів потрібно користуватися різними джерелами інформації. Аналізувати і порівнювати різні версії того, що відбувається, шукати дані в Інтернеті, не дивитися телевізор і не читати газети.

Перестань слідувати модним трендам і витрачати гроші на непотрібні покупки і сумнівний відпочинок. Читай книги замість перегляду відеороликів і реклами, займайся спортом замість відвідування акловечерінок.

Згодом доведеться відмовитися від грошей. Існуюча система побудована так, щоб заробляли представники правлячого клану, а убожіли ми. Якщо її не поламати, нічого не вдасться добитися.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", буквально днями стало відомо, що користувачі соціальних мереж оприлюднили безліч вельми дивних, а місцями шокуючих знаків в конференц-залі Папи Римського.