Зустріч зі спорідненою душею виглядає як осяяння. Це осяяння різко вривається в наше життя в потрібний час, нагадуючи підземний поштовх, який стрясає нашу психіку, змінює світогляд і підводить нас до кордонів надприродного.

Clutch.ua повідомляє, як підготуватися до такої зустрічі? Які існують таємниці кохання? Як розпізнати свого партнера і побудувати з ним гармонійні стосунки?

На всі ці питання знайшов відповіді американський письменник і психолог Адам Джексон. У своїй книзі "Десять секретів любові" він описав доступною мовою техніки, які допомагають створити відносини, сповнені любові, гармонії і розуміння. Так, любов - складний комплекс переживань, вона не підкоряється законам логіки і розуму, але користуючись цими техніками, можна пізнати силу справжнього кохання, зберегти світле почуття і пронести його крізь роки, даруючи тепло дорогому вам людині.

Публікуємо ті самі секрети Справжньою Любові від Адама Джексона.

Перший секрет Істинного Кохання - сила думки.

Популярні новини зараз
"Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного
Показати ще

Любов починається з думок. Ми стаємо тим, про що думаємо. Сповнені любові думки створюють повну любові життя і сповнені любові стосунки. Позитивні твердження можуть змінити наші переконання і думки про себе та інших. Якщо хочеш когось любити, потрібно враховувати його потреби і бажання. Думки про свого ідеального партнера допоможуть дізнатися його, коли ви зустрінетеся.

Другий секрет Істинного Кохання - сила поваги.

Щоб любити когось, навчитеся спочатку його поважати. Перш за все, потрібно поважати себе. Щоб знайти повагу до себе, запитуйте себе: "Що я поважаю в собі?" Щоб придбати повагу до інших - навіть до тих, хто вам не подобається, - запитайте себе: "Що я поважаю в них?"

Третій секрет Істинного Кохання - сила дарування.

Якщо ви хочете отримати любов, потрібно просто дарувати її! Чим більше любові ви даруєте, тим більше ви отримаєте. Любити - означає дарувати частину себе, без оплати і обмовок. Практикуйте прояв доброти просто так. Перш ніж вступати у взаємини, запитуйте себе не про те, що інша людина зможе вам дати, а про те, що ви зможете дати йому. Таємна формула щасливих любовних стосунків на все життя в тому, щоб завжди звертати увагу не на те, що ви можете взяти, а на те, що ви можете дати.

Четвертий секрет Істинного Кохання - сила дружби.

Щоб знайти справжню любов, потрібно спочатку знайти справжнього друга. Любити означає не дивитися один на одного, а разом дивитися на світ в одному напрямку. Щоб дійсно любити когось, потрібно любити сто за те, хто він є, а не за те, як він виглядає. Дружба - це грунт, на якій ростуть насіння любові. Якщо хочеш внести у відносини любов, потрібно спочатку внести дружбу.

П'ятий секрет Істинного Кохання - сила дотику.

Дотик - це одне з найпотужніших проявів любові, що руйнує бар'єри і зміцнює взаємини. Дотик змінює фізичний і емоційний стан і робить людей більш сприйнятливими до любові. Дотик може допомогти вилікувати тіло і зігріти серце. Коли розкриваєш обійми, розкриваєш серце.

Шостий секрет Істинного Кохання - сила принципу "дати свободу".

Якщо ви любите когось, відпустіть його на свободу. Якщо він повертається до вас, він ваш, якщо ні, він ніколи не був вашим. Навіть в істинно любовних стосунках людям потрібно власний простір. Якщо хочеш навчитися любити, спочатку потрібно навчитися прощати і звільнитися від минулих образ і печалей. Любов означає звільнитися від страхів, упереджень, его і обмовок. "Сьогодні я звільняюся від всіх моїх страхів, минуле не владний наді мною - сьогодні початок нового життя".

Сьомий секрет Істинного Кохання - сила спілкування.

Коли ми вчимося спілкуватися відкрито і чесно, життя змінюється. Любити когось означає спілкуватися з ним. Давайте людям знати, що ви їх любите і цінуєте їх. Ніколи не бійтеся сказати ці три чарівних слова: "Я люблю тебе". Ніколи не втрачайте можливості похвалити кого-то. Завжди залишайте слово кохання для того, кого любите, - може, ви бачите його в останній раз. Якби ви мали скоро померти і могли зателефонувати тим людям, яких любите, - кому б ви подзвонили, що б ви сказали і ... чому ви не робите цього прямо зараз?

Восьмий секрет Істинного Кохання - сила відданості.

Щоб любов була справжньою, потрібно бути відданим їй, і ця відданість відіб'ється в думках і діях. Відданість - це справжня перевірка кохання. Щоб мати істинно любовні стосунки, потрібно бути відданим цим відносинам. Коли ви віддані комусь або чомусь, залишити - це не варіант. Відданість відрізняє міцні стосунки від крихких.

Дев'ятий секрет Справжньою Любові - сила пристрасті.

Пристрасть запалює любов і не дасть їй згаснути. Довговічна пристрасть з'являється з допомогою не тільки фізичного потягу, але і глибокої відданості, ентузіазму, інтересу і радісного хвилювання. Пристрасть можна відтворити, відтворюючи минулі ситуації, коли ви відчували пристрасть-Спонтанність і сюрпризи створюють пристрасть. Суть любові і щастя одна; потрібно тільки кожен день жити з пристрастю.

Десятий секрет Істинного Кохання - сила довіри.

Довіра життєво важливо для істинно любовних відносин. Без нього одна людина стає підозрілим, тривожним і повним побоювань, а інший відчуває себе в емоційній пастці, йому здається, що йому не дають вільно дихати. Неможливо дійсно любити когось, якщо повністю йому не довіряєш. Робіть так, щоб відносини з коханою людиною ніколи не закінчилися. Один із способів вирішити, чи підходить людина для вас, це запитати себе: "Чи довіряю йому повністю і без обмовок?" Якщо відповідь "ні", - уважно подумайте, перш ніж брати па себе зобов'язання.

Щирі і довірчі відносини можуть скластися тільки в тому випадку, коли партнери докладають зусиль - світле почуття вимагає постійного підживлення. Тепер ви знаєте принципи, які допоможуть зустріти свого супутника життя і пронести любов через все життя.

Портал "Знай.uа" повідомляв, яких жінок вважають за краще бачити біля себе чоловіка. Цим питанням задаються безліч дам. Звичайно, віра в те, що чоловіки закохуються очима, все ще залишається. Але це тільки верхівка айсберга. У списку вимог представників сильної статі до дамам також є багато інших якостей на додаток до ідеального образу. Є типи жінок, від яких чоловіки біжать, як від вогню, хоча їм самим в справжню причину розриву визнаються рідко. Давайте розбиратися що це за жінки такі.