Буквально на днях, у Майнцському університеті імені Йоганна Гутенберга було проведено важливе опитування, головним завданням якого було дізнатися реакцію людей на фільми порнографічного змісту. Так, керівник даного дослідження доктор Матіас Вебер зміг довести, що любительки «фільмів для дорослих» більш щасливі і успішні в житті, ніж ті, хто зовсім не дивиться порно.

Варто відзначити, що представники Майнцкого університету опитали близько 2527 осіб з метою з'ясувати реакцію протилежних статей на фільми порнографічного жанру. Середній вік учасників дослідження становив 49 років, пише Vladtime.

В результаті дослідження експерти з'ясували, що 27% чоловіків і 7% жінок відкрито зізналися у своїй симпатії до перегляду порнофільмів. У той же час дослідники пояснили причини, які стимулюють чоловіків і жінок дивитися «фільми для дорослих».

Зазначається, якщо чоловік захоплюється порнофільмами, то це означає, що він відчуває самотність поряд з партнером або ж зовсім його не має. Якщо жінка починає вивчати зміст еротичних фільмів, то це говорить про те, що вона позитивно налаштована або ж полягає в стосунках з коханою людиною.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль розкрила правду про свій роман з Баланом: "Нав'язати любов неможливо"

Стосунки з "Холостяком" Мельником і зізнання за сценарієм: Юлія "Зайка" розкрила шанувальникам правду

"Холостяк" Михайло Заливако запропонував українцям обрати переможницю проекту: "Решетник однозначно"

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Показати ще

З цього випливає, що чоловіки дивляться порнофільми з метою ізоляції від зовнішнього світу, а жінки мають на меті випробувати різноманітність в інтимному житті.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що більшість учених зі всього світу припускають, що контрацептиви у вигляді презервативів досить ефективні. Таких експертів зібралося аж 98%. При цьому, показник почав швидко прагнути вниз. Вся справа в тому, що ефективність презерватива втрачається, якщо надягати його неправильно або не вчасно, чим багато хто з нас частенько грішать.

У 2012 році група вчених із декількох інститутів США, Великобританії і Канади провели ґрунтовний аналіз таких помилок. Дослідження охоплювало англомовні публікації в журналах з 1995 по 2011 роки: це 50 статей з даними з 14 країн. Через те, що тексти стосуються різних категорій людей і відносяться до різних періодів, єдиної статистики немає, але можна визначити середній відсоток помилок.