Навіть якщо людина відчуває світле почуття любові, то це ще не означає, що він уміє любити. Деякі люди апріорі нездатні на щирий прояв емоцій.

"А мені гуляти хочеться!"

У парі з цією людиною треба бути готовим до всього. Сьогодні він любить вас самозабутньо, але вже завтра байдуже дивиться телевізор. Мінливий настрій представника повітряної стихії часто дезорієнтує партнерів. Залізти в голову неспокійних Близнюків вони не можуть, і лише спостерігають за зміною його характеру. Цей мутабельный знак здатний швидко закохатися, і настільки ж стрімко розлюбити людину. Запала цих романтиків Зодіаку вистачає ненадовго: лукаві Близнюки заводять собі зв'язки на стороні, починають руйнувати гармонійний союз зсередини.

Немає часу на любов

Популярні новини зараз
Ухилянтам приготувати гаманці: штрафи за неоновлення даних можуть збільшити – на скільки "На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України В Україні підвищать ще один комунальний тариф Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

Коли в голові одні лише думки про роботу, то на любов дійсно не залишається часу. Навіть коротка передишка у вигляді відпустки не здатна цю людину розслабити. Амбіції Козерога вимагають задоволення у що б то не стало, тоді як особисте життя може все тільки зіпсувати.

Будь-який прояв любовних почуттів у свою адресу Козеріг сприймає як належне. Адже він наполегливо працював, а значить заслужив. На жаль, його мало турбує відкритість партнера, оскільки сам він закритий на всі ґудзики. Сподіватися на те, що з часом його почуття прокинуться - абсолютно безглуздо. Козеріг ніколи не зміниться. Можна лише підлаштуватися під його робочий графік, і неухильно виконувати припис. Доглядати красиво цей знак зовсім не вміє.

Пісенька про друзів

Є один знак, який постійно плутає любов з дружбою. Представник повітряної стихії дуже привітний до всіх людей, щоб розгледіти свою другу половинку. Водолій легко закохується, але настільки ж легко і розлучається. Цій людині невтямки, що серйозні стосунки потрібно планомірно будувати. Він звик відчувати свободу дій, проводити час з друзями. Тому найменший натяк на осіле існування викликає у Водоліїв напад паніки.

Раніше портал "Знай.uа" публікував еротичний гороскоп на 19 липня.