Навіть після бадьорого ранкового душу і сніданку чоловік незабаром може відчути себе розбитим і сонливим.
Група міжнародних спеціалістів дала інтерв'ю пресі з рекомендацією про те, що щоб уникнути занепаду сил в денний час потрібно правильно вибирати їжу для сніданку.
«Присутність в ранковому або денному меню цілого ряду невідповідних продуктів призводить до того, що ми постійно відчуваємо себе втомленими і сонними», – думка експертів.

Яку ж їжу медики назвали недоречною для першого за добу прийому їжі?
Очевидно, за словами професіоналів, це швидкі вуглеводи. Якщо сніданок складається з чашки кави з солодкою здобною булочкою або круасаном, він не дасть необхідної для продуктивного дня енергії.

Навпаки, після їжі, що містить швидкі вуглеводи (цукор, біла мука) відбудеться спочатку швидке зростання цукру в крові, а потім таке ж швидке падіння. В таких обставинах людина відчує втому і сонливість.

Рада експертів: повністю виключити білий хліб і солодку випічку з ранкового раціону. Що стосується кави, то, як зазначають медики, випита чашка дійсно може підбадьорити. Однак випитий відразу у великій кількості кави (багато хто так і п'ють, щоб прокинутися) призведе до того, що бажання спати буде відчуватися ще більше.
Як раніше повідомляв "Знай.uа", як позбавитися від п'яти кілограмів за тиждень

Популярні новини зараз

Оля Полякова "залишила" сцену заради свого найбільшого захоплення: "Ой б*я, я ж відьма"

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Тіна Кароль у прозорій сукні зробила українцям несподіваний сюрприз: "Вибух драйву"

Повна протилежність Ані Лорак: протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій зізналася, чому ніколи не співатиме російською

Показати ще