В епоху технологій знайомитися стало простіше і складніше одночасно. І, хоча за сайтами і додатками для знайомств тягнеться погана слава, існує безліч прикладів вдалих стосунків, що почалися зі звичайного лайка. Дізнайся, які хлопці зустрінься тобі в найпопулярнішому додатку для знайомств Tinder.

Перший тип:

Ловелас / Бабій

У першу секунду знайомства він завалить тебе розмовами про себе, коханого. Цей, можливо, дуже привабливий, але самозакоханий хлопець буде весь вечір розповідати про свій заміський будинок в Конча-Заспі, лексус і перемоги на змаганнях з боксу. Його мета - вразити тебе пошвидше і затягнути в ліжко.

Популярні новини зараз
В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Обережно – це струм: українців попередили, що заборонено підключати до генераторів Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

Насправді ж за маскою напускної самовпевненості ховається дуже закомплексована людина, яка намагається самоствердитися за рахунок великої кількості дівчат.

Йому не потрібні серйозні стосунки, він хоче просто зайнятися сексом із вродливою незнайомкою.

Другий тип

Хороший, адекватний хлопець

Так, у Тиндере можна зустріти хорошого, адекватного хлопця, чоловіка. Не факт, що це виявиться саме "твоя" людина, але такі знайомства – це приємний і необхідний досвід, розширення соціального світогляду (додатково до всього ти приємно проведеш час). Обирай людей свого рівня цінностей, сконцентруйся на собі і свого життя — і буде тобі щастя!

Третій тип:

Друг. Хлопець, який шукає цікаві знайомства

Він не буде робити ніяких двозначних натяків, ламати кордони інтимності і не буде створювати уявну фізично близькість.

З цим хлопцем можна завести як тривалі відносини, так і хорошу дружбу. Якщо хлопець не робить двозначних натяків - хапайтеся за нього! З таким хоч у вогонь, хоч у воду.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", модель з Лондона Бенедикт Саузерст п'ять разів змінював фото свого профілю в Tinder, щоб зрозуміти, яка зовнішність дозволить йому заробити найбільше свайпів вправо в додатку. Виявилося, не варто носити густу бороду, якщо хочеш серйозних стосунків, а шевелюру на голові краще відростити побільше. Про це пише Independent.

Британець на ім'я Бенедикт Саузерст — модель. Так що, напевно, йому не варто було б турбуватися про свій успіх в Tinder. Проте 29-річний хлопець виявився цікавим і вирішив провести експеримент, як мінімальні зміни в його зовнішності вплинуть на кількість свайпів вправо.