Давні релігійні писання передбачили сумний результат нашої планети. Поява смертоносної Планети Ікс і апокаліпсис описаний у багатьох священних текстах.

Як не дивно, про кінець світу сповіщає практично все, аж до появи транспорту, так як в Корані написано, що поява швидкохідного транспорту ознаменує собою прискорення часу, зменшення терміну, відпущеного людям для життя.

Зростання злочинності, вбивств, також свідчить про прихід Киямата – Судного дня за версією мусульман. Олігархи, вимирання чоловіків, поширення невігластва – це ще кілька прикладів того, що армагеддон вже не за горами.

Ще одну ознаку – схід сонця на заході, і захід його також на заході, причому вже через півдня. Вчені вже зрозуміли, що в священній книзі мусульман західним сонцем назвали планету Нібіру, про існування якої також ходять суперечки.

Популярні новини зараз

"Залишилося три дні...": названо українські регіони, які переведуть до "червоної зони" через спалах covid-19

Синоптики пообіцяли українцям морозний початок весни: озвучено прогноз на тиждень 

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Показати ще

"І прийде лжебог з волі Аллаха", - писав у свій час Мухаммад. Далі написано, що його знищить пророк Іса в Єрусалимі.

Із терміном "лжебог" Нібіру цілком порівнянна. У стародавніх шумерів був бог неба і перетину всіх шляхів Мардук, який створив стоянку Нібіру – загальний центр. Падіння цього центру може означати загибель всього живого.

У Корані є описи судного дня: Сонце буде скручене, без нагляду залишаться дикі звірі, зірки впадуть до моря, і вони почнуть горіти, небо впаде вниз на грішну Землю.

У мусульман сценарій Армагедону наче списаний з ймовірних наслідків зіткнення Землі і Нібіру, з чого випливає, що саме з допомогою Планети Ікс Аллах знищить людство.

Уфологи описують кінець світу подібним чином.

Вони запевняють, що інопланетяни використовують міфічну планету Нібіру, яка проходить біля Землі раз в 3600 років, для знищення людства. Саме такий термін інопланетний розум давав людям на розвиток і доказ своєї корисності.

Вчені описують цю планету-мандрівницю як червону кулю, схожу на Сонце. За деякими даними, її орбіта знаходиться за Плутоном, а інші експерти запевняють: це небесне тіло, якщо й існує, то має розташовуватися десь між Марсом і Юпітером.

Нагадаємо, прихильники теорії про зіткнення Землі з загадковою планетою Нібіру з острахом чекають кінця світу. Ті, хто вірять в такий результат, не втомлюються розповідати про страшні наслідки катастрофи, що наближається.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Ісаак Ньютон за життя повідомляв, що кінець світу станеться в 2060 році.

Також "Знай.uа" писав, через глобальне потепління і забруднення водойм токсичність океанів може стати такою ж, як вона була 140 млн років тому.