Пікантне фото Анастасії Волочкової на цей раз обійшлося без фірмового шпагату, що навіть стривожило шанувальників.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Балерина Анастасія Волочкова невпинно показує, як любить ходити в російську баню, і частенько викладає цікаві кадри з подібних процедур. Дива побажала розповісти про любов до жаркого проведення часу в одних лише червоних трусиках.

Блондинка не забула про пристойність і прикрила принади банним віником, щоб залишити хоч трохи інтриги. У підписі до фото Анастасія зазначила, що вона настільки затятий фанат російської лазні, що обзавелася парилкою у себе вдома. Балерина похвалилася, що її баня - сама балетна, авторська і сама російська, а тема Лускунчика надає творчу атмосферу.

"Це місце мого усамітнення і очищення від негативу", - підсумувала зірка.

Як це часто буває, публікація викликала фурор серед шанувальників. Багато кликали, щоб наступного разу їхня улюблениця вже не прикривала форми - скільки можна мучити! Інші відзначили, що Волочкова виглядає дуже спокусливо, а знімок заводить. Один передплатник навіть написав, що після побаченого готовий вигнати з дому дружину.

Популярні новини зараз
Асфальт буде плавитись під ногами: в Україну знову повернеться спекотна погода Гроші змусять повернути державі: українців попередили Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Варто відзначити, що раніше скандальна російська балерина Анастасія Волочкова вважає, що відмова Вашингтона в наданні віз артистам нібито пояснюється страхом перед РФ.

"Будь-які артисти - це посланці миру. Артисти завжди повинні та зобов'язані виступати за примирення будь-яких чвар і розбрату. Мистецтво, музика, танець живуть в душі кожної людини. Тому артистам не повинно бути ніяких перешкод, але, на жаль, ми живемо в такі дні, коли політика втручається і в репертуарну політику. Дуже шкода", - сказала вона в коментарі радіостанції "Говорить Москва".

За словами балерини, російські артисти повинні прославляти РФ у всіх країнах світу.

"Побоюються багато і російських спортсменів, і артистів, тому що Росія попереду планети всієї та становить загрозу своєю величчю, присутністю великої кількості талановитих людей, особистостей справжніх, а не безликих усміхнених людей. Але це саме та причина, по якій ми повинні об'єднатися і не опускати рук. Те, що не дають (права на в'їзд. - Ред.), - значить, бояться і побоюються. Але добре, коли є, чого боятися, коли є це велич і сила", - похвалилася в традиційному дусі росіян вона.

Волочкова додала, що в Росії існує великий набір проблем, через який талановиті люди тікають з країни.

"У Росії непросто. Немає пророка в своїй вітчизні. Всі великі люди їхали з нашої країни. На великий жаль. Але ті, хто залишилися тут, їм усім треба тиснути руки і дякувати за те, що вони працюють на славу нашої батьківщини", - підкреслила балерина.

Коханець Волочкової влаштував скандал Лері Кудрявцевої

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що "танцюючий мільйонер" показав свої розваги з довгоногими моделями.