15-річний американський підліток Мітчелл Майнер став справжньою зіркою соціальних мереж після того, як, втомившись на сільськогосподарському ярмарку в Айові, заснув в обнімку зі своєю коровою Одрі.

Батько хлопця, Джеремі. побачивши таку ідилію, відразу потягнувся за камерою, а потім опублікував фото в інтернеті, де воно набрало тисячі лайків від користувачів, передає зарубіжна преса.

Знімок чоловік підписав: "Наш син Мітчелл і його корівка після вчорашнього показу". У свою чергу мама дитини, Лора, впевнена, що між її сином і твариною таке взаєморозуміння, бо вони багато часу проводять разом.

Подружжя Майнерів виросли на фермі, але зараз живуть в іншому місці і всією душею прагнуть, аби їх діти повернулися до землі. Для цього вони на все літо позичають в інших фермерів їх тварин, аби навчити нащадків розуміти сільське життя та прищеплюють їм родинні традиції й цінності.

Уже за кілька днів Одрі повернеться до господарів, у яких Лора та Джеремі "орендували" її для свого сина.

Популярні новини зараз
Головні новини за 6 жовтня: розкрита таємниця Валерія Залужного, ціни на яйця, Потап у воїнів ЗСУ та скиглення пропагандистів Українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає Що чекати від долара і гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", на помешкання американської родини серед ночі звалилися сім кілограмів яловичини.