У США в штаті Нью-Йорк поліцейські влаштували справжню спецоперацію для того, щоб упіймати корову на вулицях містечка Куінс.

Відповідне відео потрапило в мережу Facebook.

Про безхозну тварину, що бродить вулицями міста копам повідомили місцеві мешканці. Поліцейські, які приїхали за викликом намагалися упіймати корову, проте вона влаштувала правоохоронцям справжній марафон.

На підмогу приїхало кілька поліцейських автівок та десяток співробітників, які добряче побігали за твариною по округу.

Місцеві мешканці також приєдналися до погоні, а згодом підключилася і місцеві журналісти, які публікували відео пригоди з місця подій у мережі.

Популярні новини зараз

У Львові в страшній аварії загинули сини священика: братів-близнюків оплакує вся Україна

Льоша з "Холостячки" повідав про найболючіше: "У мене 8 років не виходило"

Свекруха впізнала в молодій дружині сина свою доньку, яку віддала у дитбудинок: "Народила від брата"

Еллерт вперше зізнався, чому не познайомив Мішину з батьками: "Сидять в трусах, потім випадково встають…"

Показати ще

Видання Sbnatio досить іронічно прокоментувало ситуацію: "Ніхто не знає, як корова виявилася на присадибних ділянках містечка, але можливо це початок великого повстання".

Зрештою, поліцейським вдалося приборкати полохливу тварину, яку вони пообіцяли передати до притулку для корів "cow sanctuary" (Коров'яче святилище).

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", у Пакистані рятувальники виїхали на вельми незвичайний виклик. Чоловік попросив зняти з даху багатоповерхового будинку його корову, яка там прожила чотири роки .

Репортер опублікував відео прямо з епіцентру подій

COW IN QUEENS: A cow got loose in Queens, New York. The cow was on the run for about 45 minutes before it was cornered in the backyard of a home. STORY: m.kshb.com/2kW2AFD

Posted by 41 Action News - KSHB-TV on Tuesday, 21 February 2017