Як же часто дівчата наступають на одні і ті ж граблі думаючи, що з часом їх обранець виправиться? Elle створив список ознак емоційно нестабільних чоловіків, з якими, як би сильно не хотілося краще не зустрічатися навіть на короткий час. Ці чоловіки просто не здатні створювати і підтримувати здорові стосунки з іншими людьми. Щоб стати надійними для вас, вони повинні знайти себе.

Він довіряє всім, окрім себе


Відсутність довіри до себе — ознака травми, найчастіше отриманої в дитинстві. Дитячі травми змушують людей відмовитися від самих себе і своїх потреб, щоб вижити. Часто вони страждають від цього, будучи дорослими. Цілком можливо, ваш обранець дуже невпевнений у собі. Відсутність віри в себе означає, що цей чоловік заподіє вам біль. Він легко піддається впливу. У нього немає власних моральних орієнтирів і йому це не потрібно. Покладатися краще на того, хто може покластися сам на себе.

Він постійно скаржиться на здоров'я

Чоловік, яких весь час скаржиться на занепад сил і здоров'я, не найкращий кандидат для відносин. Звичка жаліти свій фізичний стан говорить про низьку самооцінку і про те, що він буде думати тільки про себе, а не про ваші стосунки.

Він використовує допінг


Алкоголь, наркотики, ліки по рецепту, навіть переїдання, — жахливий симптом. Людина, залежна від «допінгу», не здатна на справжню близькість з кимось іншим, тому що він почуває себе комфортно тільки після вживання чогось. Чим частіше людина потребує нової «дози», тим менш стабільний його емоційний стан. Ви ніколи не будете на першому місці. На першому місці завжди буде залежність.

У нього великий досвід "поганих" відносин

Краще знати хоч щось про попередні стосунки вашого чоловіка. Якщо його зраджували або стосунки закінчувалися гучним розривом, його самооцінка напевно похитнулася. Він буде потребувати у вашому підтвердженні його цінності. Але ви ніколи не зможете заповнити цю чорну діру, навіть якщо будете намагатися з усіх сил. Ці відносини будуть тільки з вашої сторони, а страждати ви будете обидва. Емоційно стабільний партнер упевнений у собі. Він скромний, але при цьому знає собі ціну і не потребує гучних доказаів. Іншими совами ви нічим йому не зобов'язані. І розсьорбувати наслідки минулих відносини вам не потрібно.

Популярні новини зараз

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Пішов з життя тато Насті Каменських, співачка не стрималася: "Приходь частіше у снах"

На Львівщині помер легендарний лікар, десятки врятованих втирають сльози: "Жив роботою"

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Показати ще

Він бачить життя в чорному кольорі


Песимістичний настрій повинен відразу настрожити вас. Якщо людина в усьому бачить негатив, то буде бачити його у вас. Ще часто такі чоловіки називають себе реалістами. Емоційна нестабільність не робить людину поганою або приреченою на самотність, вона лише означає, що зараз йому потрібно сконцентруватися на собі. На жаль, ви не зможете йому допомогти і тільки самі потрапите в подібний стан.
Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що проходить час, а разом з ним і почуття закоханості. Якраз в цей період і починається знайомство із справжньою натурою людини. Важливо не розстроювати чоловіка, звичайно, якщо ви плануєте довгі і здорові стосунки. Необхоимо знати своїх демонів в обличчя - тобто, контролювати негативні якості власної особи. Астрологи визначили ті самі риси вдачі, які частенько відлякують чоловіків.