Емоційний інтелект полягає не в тому, щоб бути хорошим; мова йде про управління вашими емоціями для досягнення кращих результатів

Коли про емоційному інтелекті (ЕІ) заговорили в масах, стало зрозуміло, що саме він – ланка відомої аномалії: у 70% випадків люди із середнім IQ перевершують тих, у кого цей показник максимально високий. Ця аномалія поставила під сумнів відомий теза, ніби показник IQ – єдиний фактор успіху.


Ви не гнівайтесь

Емоційний інтелект полягає не в тому, щоб бути хорошим; мова йде про управління вашими емоціями для досягнення кращих результатів.

Ви нервуєте

Популярні новини зараз
Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують" На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр Криваве пророцтво Ісуса підтвердилося: "біблійна бомба" в Єрусалимі Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Коли ви стримуєте свої почуття, вони швидко перетворюються в напругу, стрес і занепокоєння. Невиражені емоції руйнують розум і тіло.

Вам важко відстоювати себе

Люди з високим ЭИ врівноважують хороші манери, емпатію і доброту з можливістю встановлювати межі.

У вас обмежений емоційний словник

Всі люди відчувають емоції. Але лише деякі вибрані можуть правильно їх ідентифікувати. Ви швидко робите припущення і рішуче захищаєте їх.

Ви злопам'ятні

Негативні емоції, які виникають, коли ви не можете відпустити невдоволення, насправді є реакцією стресу.

Ви не допускаєте помилок

Емоційно грамотні люди дистанціюються від своїх помилок, але не забувають про них.

Ви часто відчуваєте себе неправильно понятими

Коли у вас слабо розвинений ЕІ, важко зрозуміти, як вас сприймають оточуючі. Ви відчуваєте себе неправильно понятими, тому що ви не доносите інформацію таким чином, щоб інші люди зрозуміли вас.

Ви не знаєте своїх тригерів

У всіх нас є тригери – ситуації або люди, які можуть спровокувати на імпульсивні дії. Емоційно грамотні люди вивчають свої тригери і використовують ці знання.

Ви звинувачуєте інших у своїх емоціях

Емоції виходять зсередини. Заманливо приписувати свої почуття чужих дій, але за свої емоції ви повинні нести відповідальність самі.

Вас легко образити

Якщо ви твердо розумієте, що собою уявляєте, комусь буде важко вивести вас із себе словами або діями. У емоційно грамотних людей товста шкіра: вони впевнені в собі і у них широкий кругозір.

Нагадуємо, що "Знай.uа" підготував гороскоп на тиждень.