Як же багато у всіх питань на Хеллоуїн. Як відзначати, куди піти, який грим вибрати, який костюм надягти. Все дуже складно. Але, до речі, готуються до Хелловіну й українські майстри, які своїми руками створюють просто дивовижні вироби для Хеллоуїна. І ми вирішили зробити невеликий огляд для вас.

Брошка для Хеллоуїна

Прийти в університет, на роботу в костюмі для Хеллоуїна буде не завжди доречно. Тому, невелика елегантна брошка на Хеллоуїн буде досить розумно і гарно виглядати. До того ж, це символ осені, так що вона не обов'язково буде лежати на столі цілий рік.
Купити її можна за 100-200грн.

Череп для каміна

Звичайно, якщо ви будете святкувати біля каміна. Такі дрова будуть виглядати просто незабутньо, так і горіти досить довго, щоб всі помітили і злякалися.
Вартість одного черепа для каміна 490грн, враження – незабутні.

Популярні новини зараз

Настя Каменських загіпнотизувала формами в "дірявих" колготах: "Ідеальна фігура"

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Кума Дзідзьо Оля Цибульська отримала каменем по своїй автівці: "Розбив лобове скло"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Світильник у вигляді гарбуза

Зрозуміло, що далеко не кожен хоче сидіти вдома і вирізати злий гарбуз, який на вечірці, напевно, хтось все одно зламає. І у нас є досить розумне рішення. Звичайний світильник у вигляді гарбуза на Хеллоуїн буде виглядати і красиво й доречно. Так, що щоб звільнити себе від клопоту з гарбузом, можна купити електрогарбуз.
Ціна приблизно 250грн.

Брошки-павуки

Ще один невеликий аксесуар, який можна надіти і на роботу, і в університет. До того ж, якщо ви ввечері підете на вечірку, то така брошка-павук підійде і підкреслить будь-який наряд. До речі, вибір кольорів такого павука досить великий.
Купити такий можна за 250грн.

Домашній монстрик

Звичайно, такий вихованець нікого сильно не злякає, зате атмосфери цього торжества точно додасть. Кишеньковий монстр, швидше милий і смішний, ніж страшний, але це не заважає йому стати символом вашої вечірки на Хеловін. До речі, зроблені з гіпсу, так що важать зовсім небагато.
Купити кишенькового монстрика можна приблизно за 300грн.

Тепер ви знаєте, що можна придбати на Хеллоуїн, щоб свято точно був незабутнім.

Дивіться: Прикраси до Хелловіну | Чокеры СВОЇМИ РУКАМИ