Різдво сприймається людьми, як добре і казкове сімейне свято. Однак не всі знають, що коріння цього свята сягають у давні язичницькі традиції. Європейці сприймали Різдво, як найстрашніше в році, вірячи, що з потойбічного світу приходить щось надприродне.

Про це пишуть ЗМІ.

Ось деякі традиції, яких досі дотримуються в деяких куточках Європи.

Крампус — злий брат Санти

Популярні новини зараз

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Ціни на олію продовжать рости: не врятує і щедрий урожай соняшнику

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

У німецькому фольклорі у Святого Миколая (прообразу Санти) є грізний старший брат Крампус. Це волохата, страшна, схожа на диявола істота з рогами й довгим висунутим язиком.

Страшні святки

Святки — це головне зимове свято, яке популярне у слов'ян. Традиційно святки ділилися на 2 тижні, перша з яких називалася "страшні вечори". У народі вірили, що в цей час нечисть вільно розгулює серед людей.

Перхта — різдвяна відьма

Перхта (Берта, Бефана, Грила, Баба Яга) — міфічний жіночий персонаж, відомий під різними іменами багатьом європейським народам.

Нагадаємо, різдвяні та новорічні свята вже на порозі і в багатьох країнах щосили готуються до швидкого святкування. Зірки - не виняток. У Мережі з'являються відео та фото, на яких знаменитості прикрашають ялинки разом з близькими, готують подарунки, позують у святковому одязі, радісні та щасливі в передчутті свята.

Крім того, популярна українська співачка Таїсія Повалій, яка після Евромайдана втекла до Росії, вирішила перебратися назад в Київ на новорічні свята.

Дивіться сюжет про свята

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Демі Мур показала свою реінкарнацію.