Для Росії місячне затемнення 27 липня 2018 року не принесе нічого доброго. Більш того, Російська Федерація піддасться серйозній небезпеці.

Відомий астролог Влад Росс розповів, який вплив це астрономічне явище матиме на Україну, Росію, світ та людство.

Поблизу затемнення, 25 липня, ретроградними стануть відразу дві планети – Меркурій і Марс. В кінці місяця вони можуть внести хаос у світову економічну структуру. Можливий несподіваний обвал ринків, а також початок масштабних глобальних торговельних війн.

Що стосується самого затемнення, то воно буде унікальним. Його тривалість становитиме 1 годину 43 хвилини. Початок затемнення – о 20:13 за київським часом, закінчення – о 02:31, а повна фаза буде спостерігатися з 22:30 до 01:14 годин.

Популярні новини зараз

Погіршення після поліпшення - доктор Комаровський пояснив, що робити: "Мозок стерилізують"

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

"Остапчук псує всю картину": Дзідзьо з Поляковою показали закулісся шоу "Маска"

Помер Анатолій Дятлов з "Чорнобиля" HBO: акторові було 55 років

Показати ще

Значення цього затемнення настільки глобально, що це складно усвідомити нам, обивателям. Воно дуже важливе з точки зору астрології і з точки зору енергетики. Все, закладене в цьому затемненні, може програватися протягом цілого саросного циклу – наступних 20 років.

Воно відбуватиметься у поєднанні з Марсом – планетою конфліктів і воєн. Вже зараз його називають "кривавим".

Скажу відразу: воно не обіцяє нічого хорошого. Але найруйнівним це затемнення може стати в гороскопі Росії.

У Російській Федерації можуть відбуватися різного роду техногенні катастрофи. Крім того, це небезпечний період для влади країни, оскільки Сатурн – "планета великого нещастя" – буде проходити по Сонцю гороскопу Росії, тобто по владі, по вищих колах, по чиновникам.

Після цього "кривавого" затемнення може відбутися падіння найвищої голови країни. Наприклад, раптом дозріє палацовий переворот або станеться ще щось непередбачене. Цим затемненням може бути покладено початок розвалу Росії. Через 20 років РФ може перетворитися на уламки - Ставропольський край, Хабаровський, Чеченська республіка і т. д.

Також Знай.uа писав, в ніч на 28 липня українці зможуть спостерігати в небі місячне затемнення. Приготуйтеся, адже воно стане найдовшим у XXI столітті.

Як повідомляв портал Знай.uа американські вчені прийшли до висновку, що континентальна кора Землі утворилася раніше ніж 350 мільйонів років після формування Сонячної системи. Тобто життя на планеті могло зародитися набагато раніше, ніж прийнято вважати.