27 липня місячне затемнення буде надзвичайно довгим. У цей день Місяць придбає незвичайний "кривавий" відтінок.

За підрахунками астрономів, повне місячне затемнення триватиме 1 годину 43 хвилини, а часткове затемнення триватиме 3 години 55 хвилин.

Затемненням зможуть помилуватися жителі Східного півкулі. У Новій Зеландії та Південній Америці його можна буде спостерігати лише частково. Північна Америка, на жаль, не зможе насолодитися "кривавої" Місяцем.

З давніх часів "Кривава луна" завжди викликала страх і навіть жах у жителів нашої планети. Люди вірили, що червоний колір Місяця надає кров нечисті. Китайці вірили, що під час затемнення місяць дракон пожирає, стародавні германці вважали, що її пожирає гігантський вовк.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Михайло Заливако пригрів на грудях таємничу красуню: "Це любов"

Юрій Нікітін розповів, як балує дружину Ольгу Горбачову: "Це дорожче за всі прикраси"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

Так, затемнення завжди сприймалися людством як провісники нещасть.

При цьому Місячне затемнення 27 липня 2018 року вплине на всі знаки Зодіаку, але більше всього на Тельців, Львів, Скорпіонів, Водоліїв. Основні його теми: творчість, особисті відносини, а також будинок і сім'я.

Багатьом захочеться звільнитися від обмежень, зруйнувати усталений порядок речей. Ви можете діяти необачно, забувши про наслідки.

Місяць у з'єднанні з Марсом, який наблизиться до Землі в цей час, породжує складні емоції, їх нелегко контролювати. Астрологи попереджають: будьте дуже обережні, не рубайте з плеча, не лайтеся, не думайте про погане.

Якщо відчуваєте нервозність, краще відступіть і спробуйте абстрагуватися від ситуації. Інакше ви втратите самоконтроль і будете поводитися ірраціонально.

Але якщо заспокоїтися не виходить, займіться тим, що допоможе вам зняти напругу: приберіть сміття в хаті, рушайте на прогулянку, зателефонуйте близьким.

Марс є ретроградним, так що подумайте двічі, перш ніж вплутатися в яку-небудь справу.

Але вплив Урана також розбурхує свідомість, викликає бажання зайнятися творчістю. Так що не стримуйте ваші творчі пориви, сміливо беріться за будь-який творчий проект.

Знай.uа нагадує, що для Росії місячне затемнення 27 липня 2018 року не принесе нічого хорошого. Більш того, Російська Федерація піддасться серйозній небезпеці.

Також раніше ми писали про жахливе затемнення в п'ятницю 13.