Із того моменту, як на АЕС "Фукусіма-1" в Японії сталася велика радіаційна аварія, пройшло сім років. Однак досі люди з жахом згадують цей ядерний кошмар. Про це повідомляють ЗМІ.

На моторошних знімках із самого центру ядерного реактора добре видно, як діє радіоактивна реакція. Розтоплене ядерне паливо буквально стікало по стелі, стінах і стовпам, перетворюючи все навколо в місиво. З моменту катастрофи минуло вже сім років, але до цих пір на "Фукусімі" присутній смертельний рівень радіації.

Фахівці не можуть самостійно досліджувати станцію через небезпеку, тому використовують роботів, які дуже швидко перестають працювати. Ця жахлива трагедія сталася в березні 2011 року. Тоді в результаті землетрусу, а за ним цунамі, зовнішні засоби електропостачання та резервні дизельні генератори вийшли з ладу.

Кадр з місця

Популярні новини зараз
Вселенська батьківська субота 3 червня: чому перед Трійцею не можна навіть мити посуд, інші правила дня Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати Українців залишать без штанів: разом з електроенергією підвищать ще один тариф Оля Полякова зізналася, що її чоловік надто старий для регулярного інтиму з нею: "У нього там нічого не просить"
Показати ще

Кадр з місця

Кадр з місця

Це призвело до непрацездатності всіх систем охолодження і розплавлення активної зони реакторів на енергоблоках. Ядерна катастрофа завдала великої шкоди екології Японії, а також забрала життя понад півтори тисячі осіб.

Нагадаємо, в Японії рибалки зіткнулися з містичним тваринам. Так, рибалки зловили величезного монстра з пащею, повною кинджальних-гострих зубів.

Відомо, що рибу витягли неподалік від покинутого ядерного реактора Фукусіма, що відразу ж породило безліч чуток. Є логічне запитання, чи могло глибоководне створення мутувати, отримавши дозу радіації?

Ядерний реактор Фукусіма цілком міг стати другим Чорнобилем. На щастя, влада спрацювала дуже оперативно і катастрофу вдалося запобігти. Однак, витік радіації все ж стався, і чималий. Тому екологи всього світу дуже уважно спостерігають за екосистемою регіону — як з'ясувалося, не дарма.

Масла у вогонь підливає і недавній землетрус, що стався біля берегів Фукусіми. За словами фахівців, це цілком могло б вигнати з глибин мутованих ще кілька років тому створінь.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", гігантський робот відправиться у смертельне для людини місце.