В Україну прибув французький актор Жан Рено. Про приїзд зірки світового кінематографа на своїй сторінці у Facebook написав глава Держкіно Філіп Іллєнко.

За його словами, Рено буде зніматися у спільному українсько-французькому кіно "Останній крок".

"Співпраця з зірками такого масштабу - це черговий етап розвитку нашої кіноіндустрії і свідчення довіри до рівня нашого професіоналізму з боку європейських колег. Практичне втілення слогану всіх наших міжнародних ринкових заходів #UkraineIsYourDestination!" - написав Іллєнко.

Як повідомляв портал "Знай.uа" знаменитий актор Жан Рено стане героєм нового фільму "Останній крок", знятого спільно французькими та українськими режисерами. Знімальні майданчики розгорнуто в Нью-Йорку, Канаді і в кількох українських містах. Одні з головних сцен знімуть в Карпатах і в Києві.

Популярні новини зараз
Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще