Мертві тіла здатні повертатися до життя знову в зміненому стані. Вчені впевнені в тому, що в ньому вони будуть більше схожим на зомбі. Обумовлено це тим, як вважають вчені, що гени в силах продовжувати існування людини навіть після того, як він помре.

Даним дослідженням зайнялася міжнародна група учених, яка прийшла до висновку про те, що оскільки гени продовжують свою роботу, клітини організму можуть неодноразово робити спробу по самовідновлення. Якщо їм це вдасться, то людина, по суті, оживає знову, але тільки його стан буде значно ближчими до того, що показують у фільмах про зомбі-апокаліпсис. Швидше за все, тіло людини стане схожим саме на них, адже буде знаходиться у вкрай загальмованому стані.

Всередині клітин тіла людини життя продовжується під досить істотним впливом генів, а контроль вищевказаного процесу здійснюється за допомогою цілого переліку факторів, серед яких зовнішні і внутрішні. Втім, для того, щоб встановити, чи дійсно трансформації можуть відбувається в людському тілі, якщо дотримати всі ці умови, вченим потрібні додаткові дослідження в даному напрямку, які зможуть показати його суть.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: ліквідація путіна, яким буде звільнення Криму, росіяни насмішили допомогою окупантам "Полюють" на порушників: кого незабаром позбавлять соцвиплат Михайло Поплавський вибрав красунь на новорічну ніч і показав їм свою мандаринку: "Я вже в очікуванні" Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що алкоголю приписали ще одну жахливу властивість.