Мертві тіла здатні повертатися до життя знову в зміненому стані. Вчені впевнені в тому, що в ньому вони будуть більше схожим на зомбі. Обумовлено це тим, як вважають вчені, що гени в силах продовжувати існування людини навіть після того, як він помре.

Даним дослідженням зайнялася міжнародна група учених, яка прийшла до висновку про те, що оскільки гени продовжують свою роботу, клітини організму можуть неодноразово робити спробу по самовідновлення. Якщо їм це вдасться, то людина, по суті, оживає знову, але тільки його стан буде значно ближчими до того, що показують у фільмах про зомбі-апокаліпсис. Швидше за все, тіло людини стане схожим саме на них, адже буде знаходиться у вкрай загальмованому стані.

Всередині клітин тіла людини життя продовжується під досить істотним впливом генів, а контроль вищевказаного процесу здійснюється за допомогою цілого переліку факторів, серед яких зовнішні і внутрішні. Втім, для того, щоб встановити, чи дійсно трансформації можуть відбувається в людському тілі, якщо дотримати всі ці умови, вченим потрібні додаткові дослідження в даному напрямку, які зможуть показати його суть.

Популярні новини зараз

Слава Камінська пірнула в одних трусиках і ледь втримала груди рукою: "Не холодно?"

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Світлана Лобода влаштувала 9-річній доньці дорослу фотосесію без одягу

Потап дістав свій довгий і рожевий перед Каменських в бікіні: "Щоб його розважали"

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що алкоголю приписали ще одну жахливу властивість.