У Львові замість виступу Віталія Козловського, який мав відбутися 18 травня, на сцену вийде співак Рожден

Про це зазначив користувач Twitter ȠpuŦyƛA.

"Замість скасованого концерту Віталія Козловського у Львові організують концерт Рождена Анусі, який часто гастролює в Росії", - йдеться у повідомленні.

На сторінці у Facebook закладу, в якому відбуватиметься захід, опублікована афіша з Рожденом.

"Друзі, не даремно ж кажуть: " Все що не робиться, робиться на краще". Головному концерту весни у Львові все таки бути! Тільки тепер , крім улюбленого усіма Ivan Navi ви також побачите на сцені Галереї лицарів - головного холостяка країни, і це співак - ROZHDEN", - йдеться у дописі про концерт.

Популярні новини зараз

Популярна українська танцівниця надихнулась прикладом Ані Лорак та "тікає" до Москви: "Запалимо разом"

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Показати ще

Варто відзначити, що раніше депутати Львівської обласної ради звернулися до президента України Петра Порошенка із проханням позбавити співака Віталія Козловського звання "Заслужений артист України".

Як відомо, 9 травня Козловський виступив на концерті у Москві.

"15 травня 2018 року на сесії Львівської обласної ради з ініціативи свободівців ухвалене звернення до Президента України про позбавлення звання "Заслужений артист України" Віталія Козловського. Депутати також вимагають позбавити звань інших народних та заслужених артистів, які у період російсько-української війни гастролюють в РФ або в інший спосіб підтримують зв'язки з країною-агресором", - йдеться у повідомленні.

Крім того, у документі зазначили, така аморальна особа, як Віталій Козловський, не має права носити звання заслуженого артиста України.

"Вважаємо це не лише величезною ганьбою та запроданством, але й наругою над пам'яттю тих загиблих воїнів, які віддали своє життя за територіальну цілісність держави у російсько-українській війні, що й досі триває на сході. Переконані, що така аморальна особа не може мати статус заслуженого артиста України, адже Віталію Козловському указом Президента України від 16 січня 2009 року було присвоєно це звання власне "за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави", - йдеться у зверненні.

Депутати вимагають від Порошенка позбавити Козловсього почесного звання. У той же час вони наполягають на тому, щоб позбавити звань інших народних та заслужених артистів, які у період російсько-української війни гастролювали чи гастролюють теренами Російської Федерації або в інший спосіб підтримують зв'язки з країною-агресором.

"Я вшанував ветеранів там, де мене хотіли почути": Козловський прокоментував свій скандальний виступ

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, скільки отримав Козловський за виступ у Москві.