Портал Znaj.ua вже розповідав про п'ять середньовічних замків Франції, які вражають мандрівників своєю красою і самобутністю.

Німеччина теж може похвалитися старовинними замками, які чудово збереглися. Але багато знаменитих замків в Німеччині були побудовані пізніше, в 18-19 століттях, в неоготичному стилі - як нагадування про романтичну епоху лицарів. Німецькі замки відрізняються масивністю і грунтовністю споруди, гострими шпилями, фахверковими конструкціями. І вони настільки гармонійно і природно вписуються в навколишні краєвиди, як ніби є його продовженням - величним творінням людей, яке побудоване в злагоді з природою. Вирушаючи в подорож по замках Німеччини, запасіться картами пам'яті, тому що вам напевно захочеться забрати всю цю красу з собою, відобразити її на фото. А замок з кожного боку відкривається в новому ракурсі казкової краси.

Замок Нойшванштайн

Neuschwanstein перекладається з німецької як «нова лебедина скеля». Саме його монументальні стіни, що підносяться над скелями, порослими соснами, надихнули Чайковського на написання балету «Лебедине озеро». Овіяний легендами романтичний замок був побудований баварським королем Людвігом Другим. Поглянути на це диво архітектури приїжджають туристи з усього світу. Замок має дивовижну властивість: він виглядає по-різному не тільки з різних ракурсів, але і в різні пори року. Тому ви будете приїжджати до Баварії знову і знову, щоб отримати нову порцію краси від виду Нойшванштайна.

Замок Ліхтенштайн

Популярні новини зараз

Маму Кузьми Скрябіна позбавили мільйонів після загибелі сина: "Андрій співав за всіх"

Перловка з м'ясом, грибами і овочами: простий і швидкий рецепт

Лікер з горобини, щоб зігрітися восени: простий рецепт ароматного міцного напою

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Показати ще

Казкового вигляду замок Lichtenstein розташований в Баден-Вюртемберзі, на висоті 817 метрів. Натхненний романом Гауфа власник землі герцог Вільгельм Урахський велів побудувати на цьому місці замок у готичному стилі. Зараз замок, хоча і все ще є власністю герцогів Урахських, відкритий для відвідувачів, а всередині нього зібрана велика колекція історичної зброї та лицарських обладунків.

Замок Ельц

Замок в долині річки Ельцбах, побудований в 12-му столітті, ні разу не був розгромлений або захоплений. Більше 800 років ним володіє родина Ельц, зараз це вже 33-тє покоління власників з однієї сім'ї. Нинішній господар замку граф Ельцський проживає у Франкфурті-на-Майні, а замок відкрив для огляду публіки. Відвідувачі можуть оглянути не тільки всі кімнати замку, а й скарбницю, де зібрані коштовності, твори мистецтва та зброя епохи Середньовіччя.

Замок Гогенцоллерн

Старовинна фортеця Hohenzollern знаходиться в 50 км на південь від Штутгарта. Родове гніздо династії прусських королів Гогенцоллернів височить на горі, на висоті 855 метрів. Створюється враження, що замок ніби витає над хмарами. Замок Гогенцоллерн - це рукотворна утопія середньовічного романтизму. Неоготичний стиль фортеці був навіяний романами про лицарів.

Замок Зигмаринген

Перші згадки про середньовічний замок Sigmaringen відносяться до 11-го століття. Замок пережив руйнівну пожежу, після якої від старої фортеці залишилися тільки башти, і реконструкцію, але до сих пір є найбільшим замком Дунайської долини. Замок і зараз належить королівській сім'ї і іноді використовується нею для проведення урочистих подій. Для публіки замок і музей відкриті в певні години в різні місяці року.

Найвігідніші пропозиції з бронювання авіаквитків, готелів і турів - на сайті туристичної компании «Пілот».