У любовному гороскопі на 14 квітня зірки стверджують, що цей день - відмінна можливість укріпити відносини в родині, приділити увагу другій половинці, а також організувати романтичну вечерю в повній тиші і гармонії. Про це повідомляють ЗМІ.

Овен

Сьогодні зірки рекомендують вам привітати вашу кохану людину з якою-небудь знаменною подією. Якщо День Народження ще далеко, привітайте з гарною погодою, наприклад. Або зі вдалим завершенням важкого дня (ранку, вечора і т.д.). Вітати бажано чимось оригінальним і, найкраще, саморобним. Наприклад, ту ж вітальну листівку цілком можна намалювати самостійно. Або хоча б підписати.

Телець

Сьогодні вашій коханій людині не доведеться довго розбиратися з тим, що у вас виходить добре, а що не дуже, бо просто не буде на це часу. Що ж, здатні ви на виконання того чи іншого завдання чи ні, робити його доведеться - і ніхто вам в цьому допомогти не зможе.

Близнюки

Сьогодні ви зрозумієте, що попереду вас чекає ще дуже багато всього світлого, радісного і цікавого; що ваші стосунки з вашим коханою людиною тільки починаються; що життя - прекрасна і чудова штука. Постарайтеся запам'ятати це відчуття, утримати і ніколи більше не втрачати.

Рак

Сьогодні вам варто приготувати і відзначити якесь спільне свято разом із вашою коханою людиною. Можливо, саме рівно 347 днів тому ви зустрілися вперше, або як раз сьогодні трапився вас 2345-й поцілунок. Чим не привід для пишного торжества?

Лев

Сьогодні у вас не буде вистачати часу на сім'ю, особисте життя і все, що стосується вашого душевного здоров'я і рівноваги. Постарайтеся все ж хоча б кілька годин на це знайти, інакше найближчим часом витрачати нові сили буде ні на кого.

Діва

У цей день вам дуже захочеться чудес і чарівництва. Але, оскільки чекати їх нізвідки, доведеться створювати своїми руками. Причому не тільки для себе, але і для коханої людини: вона теж за казкою скучила. І хоча ви поки не справжній чарівник, а тільки вчитеся, у вас все абсолютно точно вийде!

Терези

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто переконати себе і вас у тому, що все йде добре, правильно і суто за наміченим планом. Постарайтеся все ж допомогти їй у цій нелегкій справі, інакше в якийсь момент вам може стати особливо незатишно, страшно і самотньо.

Скорпіон

Нині ви швидше за все будете самотні. Що ж, у цьому є своя принади - ви можете зайнятися самовдосконаленням. Ну хоча б розумну книжку почитайте - зайвим не буде. Може бути, зумієте прочитати в ній матеріал на пару розмов, справите враження.

Стрілець

Сьогодні ви виявите, що ваша кохана людина до тієї чи іншої проблеми ставиться куди серйозніше, ніж ви, тому у вас можуть виникнути деякі взаємонерозуміння на цьому грунті. Постарайтеся розібратися в причинах такого його відношення до життя і щось із цим зробити.

Козеріг

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто в спілкуванні з вами, бо ви будете досить-таки непередбачувані, вчинки ваші - нез'ясовними, а обличчя - похмурим і непривітним у незалежності від вашого настрою. Якщо вам не подобається такий стан речей, доведеться зробити над собою зусилля.

Водолій

Телефонний дзвінок застане вас у найневідповіднішу хвилину. Трубку візьміть обов'язково! Те, що вам скажуть, може значно змінити ваші плани на день, а то і на все життя. Цілком можливо, це буде ще один крок до того заповітного дня, коли Марш Мендельсона буде грати для вас!

Риби

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що ви маєте на увазі, вимовляючи ті чи інші фрази. Він чомусь буде розуміти їх перекручено і інтерпретувати найнесподіванішим для вас чином. Тому варто все пояснювати відразу, не чекаючи неадекватної реакції.

Дивіться сюжет про гороскоп