Є багато чоловічих якостей, які подобаються жінкам. І одна з них, досить важлива, до речі, - це щедрість.

Деякі чоловіки готові зняти останню сорочку заради коханої, а у когось снігу взимку не допросишся. Хтось робить розкішні подарунки, а дехто вважає, що найкращий подарунок - присутність його, коханого, ну або, на крайній випадок, шоколадка, яка завалялась з минулого корпоративного свята.

Що ж говорить наука Астрологія на тему чоловічої щедрості? Для яких знаків Зодіаку ця поведінка найбільш характерна?


Найщедріші знаки Зодіаку

Стрілець

Стрільці живуть легко. Легко заробляють гроші, легко їх витрачають. Азартні ігри? Легко! Гуляти до ранку в компанії, а потім широким жестом оплатити всі рахунки? Запросто! Стрільнути пару баксів до зарплати, а потім віддати вдесятеро просто з почуття вдячності? Регулярно! Просто у них такий спосіб життя і мислення.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський відсунув юних студенток і взявся за Тіну Кароль: вже покликав у свою печерку

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Андре Тан зізнався, що зміг знайти в українках, як справжній чоловік: "Токсичні і нікому не потрібні..."

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Гроші їх не хвилюють, оскільки вони знають, що в будь-який момент зможуть заробити собі на життя. А ось веселощі, які за ці гроші можна купити - це зовсім інша справа. Так що так, Стрільці - найщедріші і найщиріші при цьому.

Овен


Овни в принципі не дуже люблять гроші. Для них це просто черговий показник успіху і засіб досягнення власних цілей. І коли на горизонті починає маячити чергова приваблива мета, Овни відразу ж розкривають весь свій різнобічний арсенал. І щедрість в ньому якраз таки присутня. Втім, по відношенню до друзів вони теж щедрі - просто тому, що не бачать жодної проблеми в тому, щоб комусь допомогти, якщо у них така можливість є.

Лев


У Лева щодо щедрості своя мотивація - він шляхетний і великодушний Цар звірів, тому роздає милість (щедрість) з широкої королівської руки.

Леви люблять справляти враження на оточуючих. Всіх оточуючих. Абсолютно будь-якими способами. І прекрасно розуміють, що люди якось більш схильні довіряти тим, хто за них платить. Так що у Левів навіть питання не стоїть - бути щедрим чи не бути. Настільки ефективний інструмент впливу на оточуючих вони ніколи не упустять. З іншого боку, Леви вкрай нечасто усвідомлюють справжні причини своїх дій - вони надходять інтуїтивно, а не раціонально. Так що їм самим здається, що щедрість їх цілком щира.

Телець


А ось це конкретний приклад тієї самої щедрості, на яку розраховує більшість розсудливих дам. Телець скупий, економний, знає як правильно заробляти, але на потреби своєї єдиної і неповторної ніколи не скупиться. І саме цією щедрістю найчастіше і підкуповує.
Однак існує високий шанс того, що потім прийде розплата. Телець віддає перевагу особисто стежити за сімейним бюджетом, видаючи дружині лише ті кошти, про які вона повідомила і конкретно пояснила, навіщо їй це потрібно.

Звичайно, цей опис оптимально підходить для типових представників своїх Сонячних Знаків - знаків Зодіака.

При цьому не забувайте про фактор, який необхідно враховувати - реальне матеріальне становище представників будь-яких знаків. Навіть найщедріший знак стає скупим при незавидному фінансовому становищі. Щоправда, через якийсь час вроджені якості беруть своє, і чоловік знаходить можливості знову проявляти щедрість - він просто не може інакше.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" розповідав, якими вродженими здібностями володіють представники кожного зі знаків Зодіаку.