Впізнайте себе: визначені кращі риси знаків за Східним гороскопом

поділитись
Визначити тотемна тварина по року і дізнатися дещо новеньке про себе завжди цікаво

При визначенні свого гороскопу тотемного тварини по року народження слід врахувати невеликий нюанс. Китайський новий рік починається в середині лютого, а значить народженим до цієї дати слід звертати увагу на попередній рік.

Щур. Народжені в цей рік люди відрізняються методичністю вчинків і цілеспрямованістю. Вони прагматичні, розважливі і економні у витратах. При цьому їх відрізняє толерантність до оточуючих, уважність і гарне почуття гумору.

Бик. Народжені в рік Бика часто чарівні, добрі і відкриті. При цьому в них поєднується надійність, самостійність і креативність. Від природи такі люди інтелектуали.

Тигр. Народжені в цей рік йдуть за покликом серця. Вони дуже емоційні і креативні. Справжні мрійники дуже щедрі, дбайливі й добрі до оточуючих.

Кролик. Ці люди сміливі, пристрасні і самовпевнені. Вони енергійні і мудрі.

Дракон вселяє у народжених у рік його спокій і надійність. Благородні і люблячі люди володіють неймовірною рішучістю, завзятістю і наполегливістю на шляху до своєї мети.

Змія дарує народженим в цей рік гнучкість і успішність. Найчастіше ці люди балакучі і кмітливі. Вони володіють живим розумом і достатньої життєвої енергією.

Кінь. Народжені в цей рік частіше добрі і сентиментальні. Вони покладаються на сильну інтуїцію і часто досягають успіху в творчих сферах. Вони обережні у рішеннях і щедрі до оточуючих.

Коза. Ці люди відрізняються відкритістю, винахідливістю, пристрасністю, дбайливістю, вірністю і багатослівністю.

Мавпа. Народжені в цей рік розумні і швидше потайливі, вони надійні партнери і обережні у зв'язках. При цьому дуже працьовиті і раціональні.

Півень. Відрізняються прагматизмом та високим рівнем культури. Вони дуже доброзичливі і люблячі. До того ж інтелектуальні.

Собака дарує народженим в рік наполегливість і владність. Вони дуже віддані і інтуїтивно дивляться на ситуацію. При цьому дуже рухливі і привабливі.

Свиня. Народжені в цей рік дуже світлі і вільні. Вони позитивно, чесно і прямолінійно дивляться на світ. Дуже глибокі і інтелектуальні особистості.

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа"були названі самі невдачливі знаки зодіаку.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
східний гороскоп, риси характеру, знаки зодіаку
У лічені години став вірусним відеоролик з неймовірним зумом і раптової кінцівкою
0
0
02:50 20.07.2018
У Facebook його подивилися вже 24 тисяч разів
0
0
01:20 20.07.2018
Зваблюй свого чоловіка цими дрібницями
0
0
00:49 20.07.2018
Він помер ще у далекому 2009 році після смертельної ін'єкції ліків
0
0
00:18 20.07.2018
За яких чоловіків краще виходити заміж
0
0
23:58 19.07.2018