Впізнайте себе: визначені кращі риси знаків за Східним гороскопом

поділитись
Визначити тотемна тварина по року і дізнатися дещо новеньке про себе завжди цікаво

При визначенні свого гороскопу тотемного тварини по року народження слід врахувати невеликий нюанс. Китайський новий рік починається в середині лютого, а значить народженим до цієї дати слід звертати увагу на попередній рік.

Щур. Народжені в цей рік люди відрізняються методичністю вчинків і цілеспрямованістю. Вони прагматичні, розважливі і економні у витратах. При цьому їх відрізняє толерантність до оточуючих, уважність і гарне почуття гумору.

Бик. Народжені в рік Бика часто чарівні, добрі і відкриті. При цьому в них поєднується надійність, самостійність і креативність. Від природи такі люди інтелектуали.

Тигр. Народжені в цей рік йдуть за покликом серця. Вони дуже емоційні і креативні. Справжні мрійники дуже щедрі, дбайливі й добрі до оточуючих.

Кролик. Ці люди сміливі, пристрасні і самовпевнені. Вони енергійні і мудрі.

Дракон вселяє у народжених у рік його спокій і надійність. Благородні і люблячі люди володіють неймовірною рішучістю, завзятістю і наполегливістю на шляху до своєї мети.

Змія дарує народженим в цей рік гнучкість і успішність. Найчастіше ці люди балакучі і кмітливі. Вони володіють живим розумом і достатньої життєвої енергією.

Кінь. Народжені в цей рік частіше добрі і сентиментальні. Вони покладаються на сильну інтуїцію і часто досягають успіху в творчих сферах. Вони обережні у рішеннях і щедрі до оточуючих.

Коза. Ці люди відрізняються відкритістю, винахідливістю, пристрасністю, дбайливістю, вірністю і багатослівністю.

Мавпа. Народжені в цей рік розумні і швидше потайливі, вони надійні партнери і обережні у зв'язках. При цьому дуже працьовиті і раціональні.

Півень. Відрізняються прагматизмом та високим рівнем культури. Вони дуже доброзичливі і люблячі. До того ж інтелектуальні.

Собака дарує народженим в рік наполегливість і владність. Вони дуже віддані і інтуїтивно дивляться на ситуацію. При цьому дуже рухливі і привабливі.

Свиня. Народжені в цей рік дуже світлі і вільні. Вони позитивно, чесно і прямолінійно дивляться на світ. Дуже глибокі і інтелектуальні особистості.

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа"були названі самі невдачливі знаки зодіаку.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
східний гороскоп, риси характеру, знаки зодіаку
Ви точно захочете відправитися на шопінг
0
0
17:39 20.04.2018
Трейлер був опублікований на Youtube
0
0
17:33 20.04.2018
Про небезпеку ніхто і не здогадувався до недавнього часу
0
0
16:53 20.04.2018
Цьогоріч збірна України вирушає на Чемпіонат світу з середньовічного бою «IMCF World Championships 2018», який проходитиме 10-13 травня 2018 р. в Шотландії, м. Перт
0
0
16:31 20.04.2018
Простий метод заснути за лічені хвилини
0
0
16:18 20.04.2018