Астрологи стверджують, що народжені під цими знаками Зодіаку володіють неймовірною проникливістю. Вони бачать брехню за версту і не терплять, коли їх хочуть обдурити. У них сильно розвинена інтуїція і тому часто їх вважають мудрими людьми, до яких варто звернутися за порадою.

СКОРПІОН сам по собі дуже проникливий. Він легко "читає" оточуючих людей, розпізнає обман та брехню і бачить, коли від нього щось приховують. Такі люди здатні розглянути особливості і недоліки людини майже з першого погляду.

При цьому Скорпіони без жалю можуть вказати людині на її недолік і вдарити по хворому місцю. Представників знаку часто вважають підступними і небезпечними людьми.

РИБИ дуже проникливі і чутливі натури. Вони здатні відмінно розбиратися в людях. Вони є эмпатами і дуже співчувають всім навколо, тому що пропускають через себе переживання близьких. Представники цього знака Зодіаку здатні допомагати іншим справлятися з важкими життєвими моментами.

РАК є проникливою людиною з розвиненою інтуїцією. Він здатний з легкістю читати мотиви, емоції і почуття оточуючих. Він здатний навчити інших людей справлятися зі своїми емоціями і не боятися висловлювати їх.

Популярні новини зараз

Пенсіонерка подала до суду за те, що її назвали "бабусею": яка була реакція колег

У Туреччині почали затримання підозрюваних у підпалах: ліси у вогні, рятують як можуть

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

ДІВА дуже спостережлива людина. Вона здатна помічати найменші дрібниці. Саме увага до деталей робить їх проникливими людьми. Аналітичний склад розуму Діви чудово поєднується з внутрішнім чуттям, розвиненою інтуїцією і логікою.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" кожен з нас сприймає дружбу по-своєму. Хтось віддається їй цілком і повністю, вважаючи, що вона схожа на любов і дається раз і на все життя, а хтось називає друзями навіть випадкових знайомих та змінює їх як рукавички, з легкістю розриваючи дружні зв'язки і швидко забуваючи тих, з ким ще зовсім недавно проводив весь свій вільний час.

Як і багато іншого, уміння або невміння дружити обумовлено нашої зодіакальної приналежністю. Астрологи розповіли про те, як дружать знаки Зодіаку.