Мандрівник у часі на ім'я Ной прибув з 2120 року. З його слів, місія в майбутньому "зазнала невдачі" і відважному сміливцю потрібно було повернутися в 2018 рік. І зараз він розповідає на весь світ всю правду-матку про те, як жити у майбутньому.

Також відомо, що під час подорожі в майбутнє у тайм-тріпера було двоє напарників. Ною ж довелося побачити життя 2060 та 2120 років. В останньому він навіть зняв відео на смартфон. Також на відео є пояснення, що він привіз куди більше секретних матеріалів, та обіцянка їх всі теж показати. Коли світ побачить ці докази, не уточнюється. Не дивлячись на те, що файл трішки пошкоджений, все ж можна розгледіти, що і як.

Так, на ролику видно американський Лас-Вегас: футуристичні будівлі, літаючі автомобілі, червоні хмари на обрії та іншу наукову романтику. При цьому відео дуже схоже на роботу кисті Бессона або Спілберга.

Відеоінтерв'ю триває хвилин п'ятнадцять, більшу частину з яких мандрівник б'є себе бластером в груди і клянеться, що йому можна вірити, як голові ради дружини. Також він дякує шанувальникам за підтримку. Варто зазначити, що викладені факти вражаюче сухі і водянисті в той же час:

Популярні новини зараз
Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті
Показати ще

1) іде світова війна, в яку вплутається безліч країн;

2) інопланетяни висадилися на нашій планеті (в Азії, Європі та США), вони гуманоїди і дурніші за нас;

У свою чергу користувачі мережі дуже бурхливо і навіть агресивно коментували це інтерв'ю з прибульцем. Але все одно цікаво, як стільниковий 2018 року працював у 2120-му, а сам власник не розорився на роумінгу?

Нагадаємо, що прихильники теорії змови впевнені, що за Нептуном ховається планета "Х", яка неминуче зіткнеться із Землею, тим самим знищивши її.

Як повідомляв портал Знай.uа, не так давно дослідники з сорока наукових інститутів по всьому світу прийшли до висновку, що інтелект і спадковість тісно пов'язані між собою.

Також портал Знай.uа писав, що вчені зафіксували дивний сигнал з далекого космосу, який збив їх з пантелику.