Ватажок терористів "ДНР" Олександр Захарченко круто змінив імідж, і тепер замість тільняшки носить сорочку з краваткою. Принаймні саме в такому образі він з'явився на перших шпальтах пропагандистських газет на окупованій території.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів перший заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін.

"Пропаганда в Задзеркаллі залишається без змін. На всіх перших сторінках видань", як завжди, "батько народу Захарченко", але хочу відзначити, що цей недолідер змінив тільняшку на краватку", - написав він.

"Мабуть, почув мою критику, тому що в реальному житті він не має ніякого відношення до будь-якого підрозділу Збройних Сил. Даю таку пораду цій "мавпі в краватці" - найближчим часом йому потрібно приєднатися до свого брата по розуму Плотніцького для тісного "обміну досвідом", - додав Аброськін.

Популярні новини зараз
Кому дістануться нові виплати у 6600 грн: куди звертатися Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік
Показати ще

Останнім часом був зайнятий й не було можливості детально ознайомитися з пресою «двох супердержав ДНР та ЛНР», але...

Posted by Vyacheslav Abroskin on Sunday, 25 February 2018

Користувачі мережі "зацінили" зміну іміджу ватажка терористів Захарченко.

"Як і багато дуп, які бажають сидіти на троні і оголошувати свої права. Одне рятує: щоб носити корону, потрібна не дупа, а голова", - пишуть в коментарях українці.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що алкоголіки Захарченко придумали собі 100 років історії.