Діана Шуригіна, яка стала відома на весь інтернет після історії з її зґвалтуванням в Ульяновської області, опублікувала відповідь всім, хто її ненавидить. Зробила вона це у віршованій формі:

“Хочу сказати, що світ прекрасний І буду жити я насолоджуючись!

Ви всі твердите, що у жертви насильства повинні бути "норми поведінки"! Вона має забитися будинку в кут в паранджі і різати вени!! Ну хіба це по-людськи? Зламана система!

Я не хочу все життя витратити на страждання і нікому такого не бажаю! Моторошна цькування. Пів країни мене ненавидить, а я з посмішкою фоткаюсь з ними. Шлю*а! Брехуха! Сучка і Мерзота! Фантазії немає у вас. Живіть кожен день як останній! Тільки алкоголю повинно бути в міру".

У Мережі відразу пригадали їй "на денці". Жест з вказівного і великого пальця однієї руки, розведених на невелику відстань, став мемом після того, як Шуригіна виступила на телебаченні. На запитання одного з учасників програми про те, що пила потерпіла на тій вечірці, Діана відповіла: "Горілку, кілька стаканчиків, на денці".

Популярні новини зараз
Супермаркети знову змінили ціни на курячі яйця: скільки доведеться викласти за десяток Може валятися у вас у кишені: за яку українську монету готові заплатити 15 500 грн Українцям обіцяють виплатити по $1050: які умови та на що можна витратити Платити доведеться більше, але не всім: для кого тариф на доставку газу може суттєво зрости
Показати ще

Користувачі підхопили цю фразу, і тепер у прямому розумінні вона означає невелику кількість випитого, а в переносному набуває інше значення.

Дивіться: кліп "На денці"

Раніше порталЗнай.ua" писав про те, що ґвалтівник Шурыгиної вийшов з в'язниці.