У січні-під варти вийшов Сергій Семенов, якого засудили на 8 років за зґвалтування Діани Шуригиної. Пізніше термін оскаржили до трьох років і трьох місяців у колонії загального режиму. У підсумку він провів в ув'язненні всього рік. Про це повідомляють ЗМІ.

Однак насолоджуватися свободою в повній мірі Семенову вдалося недовго. Незабаром після звільнення на Сергія наділи браслет, який відстежує всі його пересування. Також йому заборонено виїжджати від будинку в селищі Ульяновської області далі ніж на 25 км.

Мама Сергія засмутилася, дізнавшись, що він півтора року буде носити браслет, але потім подивилася на ситуацію з іншого боку.

"Перший час браслет йому заважав, він не міг спати. Вчора якось засмутилася, а сьогодні вранці прокинулася вже з іншою думкою. Тепер його ніхто не забере, не посадить. Вважаю, що це його захист", - сказала вона.

У фіналі шоу Сергій розповів, що в майбутньому мріє створити сім'ю, а зараз буде вимушений жити у пропонованих умовах.

Популярні новини зараз
Росіянка, яка закликала бомбити Німеччину почала істерити через "русофобію" За яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет Санкт-Петербург, Москва, Єкатеринбург: удари будуть по лінивих російських містах Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

Нагадаємо, інформація про те, що скандальна Діана Шуригіна знову повернеться на "Перший канал", потрясла громадськість. На цей раз гостем передачі стане не тільки дівчина, але і Сергій Семенов, який відсидів рік у в'язниці за зґвалтування.

Крім того, користувачі Мережі виявили в новому порнофільмі актрису, яка сильно схожа на двічі зґвалтовану Діану Шуригіну з Росії.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Шуригіна не дає про себе забути відвертим фото.