У січні-під варти вийшов Сергій Семенов, якого засудили на 8 років за зґвалтування Діани Шуригиної. Пізніше термін оскаржили до трьох років і трьох місяців у колонії загального режиму. У підсумку він провів в ув'язненні всього рік. Про це повідомляють ЗМІ.

Однак насолоджуватися свободою в повній мірі Семенову вдалося недовго. Незабаром після звільнення на Сергія наділи браслет, який відстежує всі його пересування. Також йому заборонено виїжджати від будинку в селищі Ульяновської області далі ніж на 25 км.

Мама Сергія засмутилася, дізнавшись, що він півтора року буде носити браслет, але потім подивилася на ситуацію з іншого боку.

"Перший час браслет йому заважав, він не міг спати. Вчора якось засмутилася, а сьогодні вранці прокинулася вже з іншою думкою. Тепер його ніхто не забере, не посадить. Вважаю, що це його захист", - сказала вона.

У фіналі шоу Сергій розповів, що в майбутньому мріє створити сім'ю, а зараз буде вимушений жити у пропонованих умовах.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня
Показати ще

Нагадаємо, інформація про те, що скандальна Діана Шуригіна знову повернеться на "Перший канал", потрясла громадськість. На цей раз гостем передачі стане не тільки дівчина, але і Сергій Семенов, який відсидів рік у в'язниці за зґвалтування.

Крім того, користувачі Мережі виявили в новому порнофільмі актрису, яка сильно схожа на двічі зґвалтовану Діану Шуригіну з Росії.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Шуригіна не дає про себе забути відвертим фото.