Улюблене свято більшості молодих людей – Міжнародний день студента щорічно відзначається 17 листопада. Це свято не тільки прекрасний привід, щоб відзначити компанією друзів та одногрупників, але і досить серйозне свято, яке відзначають на безлічі наукових конференцій. І в честь такого свята, як Міжнародний день студента 2017 ми вирішили розповісти вам трохи більше про свято.

Міжнародний день студента 2017: історія свята

Так, звичайно, Міжнародний день студента асоціюється з веселощами, радістю та щастям, але спочатку у свята був більш глибокий сенс, а дата Міжнародного дня студента обрана через трагічні події, які сталися в 1939 році в Чехословаччині.

28 жовтня 1939 року в окупованій фашистами Чехословаччині, празькі студенти і їх викладачі вийшли на демонстрацію, щоб відзначити річницю утворення Чехословацької держави (28 жовтня 1918 року). Підрозділи окупантів розігнали демонстрацію, при цьому був застрелений студент медичного факультету Ян Оплетал (Jan Opletal). Його поховали 15 листопада. І в цей день була проведена ще одна мирна акція,через яку фашисти заарештували понад 1000 студентів і відправили у концтабір в Заксенхаузен.

Саме на честь цих подій і був створений Міжнародний день студента. Це сталося вже в мирний час 17 листопада 1946 року на Всесвітньому конгресі студентів, що відбувся в Празі, в пам'ять про чеських студентів-патріотів.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Михайло Заливако зізнався, що підписав з Ганною Богдан контракт: "У мене просто хе*ові умови"

Потап з голим торсом вразив схожістю з Брюсом Віллісом: "С*ксуальний"

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Бабуся у 23: дівчина потрапила до Книги рекордів Гіннеса через раннього онука

Показати ще

Міжнародний день студента 2017: традиції свята

На сьогоднішній день про таке свято, як Міжнародний день студента чув кожен. Це прекрасний привід не тільки, щоб відпочити, привітати і відсвяткувати таке свято, але й згадати трагічні події, через які і з'явився Міжнародний день студента.

У багатьох країнах у цей день програми святкування цього дня розрізняються, але він дуже популярний у студентської молоді. І практично жоден ВУЗ не залишається в стороні від гучного і довгоочікуваного свята.

Дивіться: Міжнародний день студента 2017

Нагадаємо, що Міжнародний день студента щорічно відзначається 17 листопада.