У неділю, 29 липня в усьому світі відзначається Міжнародний день тигра (International Tiger Day). Дата була заснована в 2010 році на Міжнародному форумі "Тигровий саміт" з проблем збереження популяції цього хижака виду тварин.

Відзначається, що ініціаторами створення цього дня виступили 13 країн, в яких тигри ще живуть. В ході заходу також була розроблена та прийнята система відновлення популяції тигрів розрахована на 2010-2022 роки, метою якої є збільшення кількості тигрів у 2 рази за означений період.

Цікаві факти про тигрів

На даний момент у дикій природі збереглося всього не більше 5 тисяч особин, і це число продовжує скорочуватися з кожним днем. Крім того, за останні сотні років чисельність цих тварин скоротилася на цілих 25 разів.

На сьогоднішній день ці дикі кішки знаходяться на межі зникнення. У більшості випадків вони стають жертвами браконьєрів. І ця проблема не може не хвилювати природоохоронні спільноти всього світу.

Як відомо, головна ж мета проведення Міжнародного дня тигра – інформування масової громадськості про проблему зникнення тигрів і способи їх захисту. І до цього свята в різних країнах світу приурочено безліч відповідних заходів – тематичні виставки, телепередачі, екскурсії в зоопарках, благодійні та просвітницькі акції, семінари та багато іншого.

Популярні новини зараз
Українців ловитимуть посеред вулиці — ТЦК отримали нові повноваження по перевірці документів В Україні підвищать ще один комунальний тариф Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Крім того, 23 липня суспільство відзначає Всесвітній день китів і дельфінів (World Whale and Dolphin Day). У 1986 році це свято заснували після того, як Міжнародна китобійна комісія (International Whaling Commission: IWC) ввела заборону на китовий промисел.

Нагадаємо, що 30 липня православні віруючі відзначають День пам'яті Святої великомучениці Марини.

Як повідомляв портал Знай.uа, 28 липня відзначають День хрещення Київської Русі - України - державне свято України, що відзначається в країні з 2008 року.

Також портал Знай.uа писав, що 27 липня православні віруючі відзначають День пам'яті преподобного Стефана Махрищського.