Блогер з П'ятигорська Кирило Терьошин підкорив соцмережі своїми потворними руками, які сягають 60 сантиметрів у біцепсі.

Руки Терьошина зараз обговорюють в усіх спортивних спільнотах та не лише у них. Кінцівки хлопця дійсно виглядають потворно, особливо на фоні усього тіла, яке важко назвати перекаченим.

В одному з останніх відео росіянин розкрив свій "секрет". Все дуже просто: Терьошин колов собі у м'язи синтол - препарат, який збільшує м'язи за рахунок введення рідини. Через це руки горе-спортсмена виглядають великими, але безформними.

"Мізки собі прокачай!", - пишуть користувачі соцмережі, в тому числі й спортсмени.

Спеціалісти зазначили, що синтол - це спеціальне масло. Однак потрапляння будь-якої стороннього речовини в тіло може викликати абсцес і подальше зараження крові. Руки у Кирила вже нездорового кольору.

Принаймні зараз росіянин насолоджується відносною популярністю та 17 тисячами підписниками в Instagram.

Синтол розробив німецький хімік Кріс Кларк у 90-х роках. Препарат особливо поширений у професійному спорті перед змаганнями. Назва "Синтол" утворена за аналогією з реакцією ядерного синтезу, однак це найменування було вже запатентовано, тому в подальшому Синтол почав продаватися під брендом "Памп-енд-Поузі" (закачувати і позувати).

Відео, на яких Терьошин хизується своїми руками

Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі показали, що буде, якщо їсти постійно їсти.