Моделі журналу Playboy завжди знаходяться в центрі уваги. Відповідь на питання "чому" зовсім проста. По-перше, вони дуже красиві, по-друге – вони голі. Ну і, звичайно, моделі Playboy зазвичай виглядають дуже ніжними і поступливими, але, як виявилося, це не завжди правда. Деякі з них справжні злочинниці. І саме про них ми і хочемо вам розповісти.

Луїза Гловер

Дівчина познайомилася з Хефнером на одній з вечірок. Ну і майже відразу після цього вона потрапила на обкладинку Playboy, а потім навіть заслужила звання найпопулярнішої моделі. Але коли одна з дівчат на вечірці подивилася "неправильно" на колишнього чоловіка Луїзи, та спочатку вилила їй в обличчя коктейль, а пізніше в туалеті вдарила її головою про кабінку. Кілька разів. За це вона отримала умовний термін.

Таня Бейер

Вона була дуже відомою в 1992 році. Тоді навіть стала міс лютий. Але працювати було не дуже то і просто, і вона почала вживати знеболюючі. В кінцевому підсумку стала наркоманкою і була засуджена за обіг наркотиків.

Популярні новини зараз

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Показати ще

Анжела Доріан

Вона дуже хотіла стати актрисою, але виявилося, що таланту у неї немає. Тому вона пішла зніматися для Playboy. До речі, її фото навіть відправляли на Місяць разом з екіпажем "Аполлона-11". А в 2011 році Анжелу заарештували за вбивство чоловіка і посадили на 9 років.

Старий Стоуи

Ні, вона не була злочинницею. Але справи з кожним роком у неї йшли все гірше і гірше. З часом її прекрасна зовнішність пропала, і спочатку вона працювала стриптизеркою, а потім і зовсім жрицею кохання на вулиці. Через деякий час її бездиханне тіло знайшли біля аптеки. Вбивцю так і не знайшли.

Христина і Кларисса Шеннон

Нічого особливо у них немає, порівняно з іншими в цьому списку, якби це не були дві прекрасні близнючки, які жили з Хефнером в особняку і знімалися для Playboy. Заарештували їх ще до кар'єри моделей за напад. На вечірці вони побили жінку і навіть розбили на її голові пляшку. Але пізніше виправилися.

Засновник Плейбою Хью Хефнер помер