Як повідомляє Clutch.ua молочна ванна Клеопатри — один з найефективніших секретів краси єгипетської цариці. Давайте ж розберемося, у чому її секрет.

Єгипетська цариця Клеопатра була легендарна ще за життя. В історії її описували як неймовірно красиву і харизматичну жінку. Вона боялася старості, і робила все, щоб віддалити цей момент.В умовах спекотного клімату шкіра єгиптянок була дуже сухою. Тому Клеопатра придумала молочні ванни. За словами Гіппократа, для прийняття ванни Клеопатра використовувала молоко 700 ослиць. У молочній ванні стимулюється кровообіг, а клітини шкіри збагачується живильними речовинами. Це прискорює метаболізм. Саме тому ванна Клеопатри є також корисною для бажаючих схуднути.
В наші дні вам буде складно знайти 700 ослиць, тому краще просто вилийте 1,5-2 літра молока в звичайну ванну з водою. В теплу воду можна додати ароматні ефірні масла (жасмин і сандалове дерево), морську сіль, пелюстки троянд. Увімкніть музику і запаліть свічки.
Проводити такі релаксуючі процедури рекомендується не раніше, ніж через дві години після їжі і не пізніше, ніж за півгодини до прийому їжі. Не залежуйтеся в ванній. Час перебування - 20-25 хвилин.
Хоча процедура здається легкою, у неї теж є свої інструкції до застосування. Так, ванна Клеопатри заборонена при наявності хвороб серцево-судинної системи, нефрозів і нефриту в процесі загострення, гінекологічних захворювань запальної стадії, при яких заборонено прийняття водних процедур. Вагітним жінкам також варто почекати з процедурою.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що дерматологи стверджують, що навіть сама звичайна водна процедура може істотно зашкодити твоїй шкірі. Більше того, саме з-за неправильного прийняття душу і виникає дерматит, екзема та інші проблеми. Проблеми можуть бути, якщо ти миєшся гарячою водою.

Гаряча ванна наносить значно меншу шкоду шкірі, ніж гарячий душ. Справа в тому, що у ванні вода стояча, шкіра прогрівається, але не позбавляється захисного шару. А в душі вода проточна, з напором, і вона просто змиває з ліпідний бар'єр шкіри. З-за цього шкіра стає сухою, лущиться і на ній з'являється роздратування. А якщо ти ще й разотрешься рушником... Правильна температура води у душі — ледь тепла, практично невідчутна шкірою. Ну і чим прохолодніше — тим краще.