Молодий Місяць 16 квітня 2018 року відбудеться в 4:57 за київським часом. Воно принесе з собою безліч приємних змін. Цей Молодик відкриє нову сторінку нашого життя, допоможе нам почати те, про що ми вже давно роздумували. Молодик в Овні принесе сприятливі зміни в різні сфери життя знаків зодіаку, в залежності від того, з якого дому сонячного знака воно пройде, пише Луна.net.

Овен

Квітневий Молодик привнесе новизни і приємних змін в сферу кар'єри і роботи Овна. Ви зможете реалізувати давно продумані плани, почати важливі проекти. У цей період у вас з'явиться можливість по-новому, дуже творчо підійти до вирішення завдань, що вдихне нове життя у ваші досягнення.

Телець

Для Тельця це буде період внутрішніх змін. Молодик допоможе Тельцям поміняти свої погляди на життя, зрозуміти свій внутрішній світ і легше адаптуватися до своїх змін і нового світогляду. Цей період стане для вас часом усвідомлення важливих речей.

Популярні новини зараз

Напівгола дружина Караваєва з "Динамо" показала, де закінчуються її трусики: не посоромилася навіть чоловіка і дітей

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

Близнюки

До Близнюків після важкого періоду усвідомлення пройденого шляху і здобуття мудрості прийдуть нові ідеї і свіжі погляди на життя. Також у вас з'явиться можливість ділитися своїми задумами з людьми, які вас розуміють. Цей час буде дуже цікавим і плідним для вашого знака зодіаку.

Рак

Ракам Молодик 16 квітня допоможе стати ще більш ефективними і наполегливими в роботі. Можуть прийти перші прекрасні плоди вашої праці. Молодик торкнеться теми вашої кар'єри, тому в цей період з'являться нові можливості і перспективи для зростання.

Лев

В життя Лева Молодик в квітні принесе пригоди, нові події, можливі подорожі або поїздки. У вашому житті будуть розширюватися горизонти, вам буде цікаво вивчати щось нове, пізнавати світ навколо себе. Молодик зробить ваше життя набагато світліше і ширше.

Діва

Молодик 16 квітня торкнеться таких тем вашого життя, як внутрішні зміни, фінансові справи та набуття внутрішньої сили. Ви зможете налагодити свої фінансові питання, можуть з'явитися нові джерела заробітку. Всередині себе ви знайдете інструменти для подолання проблем, які давно тягнуться. У вас щось зміниться в цей Молодик.

Терези

В Молодик прийдуть оновлення і нові події в особисте життя Терезів. Вирішаться проблеми, які почалися в перші дні місяця, дадуть про себе знати ваші переосмислення і зміни. В Молодик можуть прийти можливості для кар'єрного зростання і поліпшення положення в суспільстві.

Скорпіон

Скорпіонам Молодик 16 квітня принесе зміни в їх повсякденне життя. Ви можете по-новому подивитися на світ своєї роботи і зобов'язань, може змінитися звичний уклад вашого життя. Ваше ставлення до багатьох речей стане іншим. Можливо, ви побачите, як за допомогою своєї діяльності зможете допомогти іншим людям.

Стрілець

Молодик в квітні подарує Стрільцям більше радості, любові і насолоди життям. Ви будете натхненні творчими ідеями і зможете насолодитися спілкуванням з протилежною статтю. У ваше життя увірветься свято і гарний настрій. Це прекрасний час для вашого знака зодіаку.

Козеріг

Молодик 16 квітня вдихне нове життя у ваші сімейні відносини і будинок. У цей період почнеться щось нове, пов'язане з сім'єю і домом. Можливо, ви затієте ремонт, нові покупки або переїзд, а може незабаром будете бачитися з родичами або відпочивати разом із родиною.

Водолій

Молодик в квітні 2018 року принесе Водоліям нові знайомства, зустрічі з цікавими людьми, нову інформацію та багато руху. Це буде період активної і дуже плідної комунікації, під час якої ви багато усвідомлюєте і створите не одну прекрасну ідею.

Риби

Молодик принесе знаку зодіаку Риби дозвіл фінансових питань, нові матеріальні надходження, а також вирішення всіх проблем, що накопичилися. Ви зможете нарешті отримати бажане, поліпшити якість свого життя, вирішити важливі для вас питання.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що приготували зірки для знаків Зодіаку в квітні.