Кожен із знаків Зодіаку унікальний, кажуть астрологи. Характер людей визначає не тільки виховання і соціум, а й зірки. Так, серед 12 знаків Зодіаку є ті, хто відрізняється розкутістю і велелюбністю, - пише fatelines.net. Саме про таких ми сьогодні і розповімо.

Жінка-Стрілець

Якщо чоловік-Стрілець проявляє свободу в філософських концепціях, то жінка цього сузір'я пізнає її на практиці. Вільні погляди цієї леді на інтимні стосунки можуть шокувати соромливих Раків, збентежити порядних Дів. Навіть Левиці поступаються їм в пригодах по злачних місцях.

Жінка-стрілець з великим задоволенням віддасться бурхливій ​​пристрасті з вподобаним нею незнайомцем. І зовсім не через низьку самооцінку. Вона у Стрільця як раз-таки завищена. Ця сучасна жінка знає ціну кожному своєму широкому жесту. Тому вона не просто віддає себе, але кожен раз робить капіталовкладення. Її своєрідні «інвестиції» спрямовані на пошук кращого життя. Їй хочеться всього і багато. Але для цього необхідно прощупати ґрунт, подивитися на будинок нового знайомого. А заодно випробувати його в ліжку.

Популярні новини зараз

Українці все ж отримають 1000 грн від Зеленського - нардепи проголосували "За"

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Не дарма стирчаcті соски засвітила: Ріанна отримала звання національного героя

Слава Дьомін показав справжніх переможців "Танців з зірками": точно не Артур Логай, і навіть не фіналісти

Показати ще

Легкість її поведінки продиктована вогняною стихією. Представники вогню не терплять повільності в чому б то не було. Будь-які засоби при цьому виправдовуються високою метою. Імпульсивна жінка-Стрілець діє рішуче і сміливо. Її почуття задоволеності вимагають закономірного продовження. І нічого, що більшість статевих актів закінчується швидким розлученням: вона просто йде по життю далі. А моральні табу її якось мало турбують. Нехай про це думають манірні монашки і бабусі біля під'їзду.

Любов до подорожей часто стає причиною незвичайного вибору: в партнери вибирається або чоловік в роках, або герой-одиночка, що йде проти системи. Якщо перший варіант надає їй фінансову незалежність, то другий - захоплююче почуття вільного способу життя. Саме звідси виникає любов Стрільця до романів і фільмів, де головні дійові особи завжди домагаються успіху.

Вона сподівається зустріти того самого моряка, який відвезе її на Гаваї. І при цьому буде розповідати, що відтепер вона його дружина, і він її нікуди не відпустить. Трохи тривіально, але це справжня причина доступності цих сміливих жінок. Дух незвіданих земель вабить їх набагато більше, ніж осіле життя на рідній землі.

Жінка-Водолій

Вроджена толерантність Водоліїв часто порушує сприйняття оточуючих. Людям починає здаватися, що неможливо так багато любити, що жінка-Водолій просто прикидається. Однак велелюбність представниць цього знака зовсім не є чимось незвичайним. Справа в тому, що до певного віку Водолії не роблять різниці між любов'ю і дружбою. Їхні почуття однаково загоряються при вигляді старого знайомого і свіжого "кандидата". Грошове питання при цьому йде кудись на другий план. Неперевершені чудачки прагнуть укласти весь світ в свої обійми. Радість буття привертає їх більше, ніж що б то не було. Звідси доступність повітряного знака.

Жінок-Водоліїв вабить екзотика, атмосфера творення нового. Їм до душі хлопці-революціонери, нескорені воїни. Силу цих чоловіків вони прагнуть буквально спробувати, оцінити потенціал майбутніх завоювань. Соціальний статус представників сильної статі їх абсолютно не турбує. Адже Водолії створені для того, щоб відкривати в світі нове.

Жінка-Риби

Жінки цього емоційного знаку можуть спалахнути, спалахнути як сірник, щоб через день ставити партнеру немислимі умови. Тактика заманювання й цебра холодної води, як правило, діє безвідмовно. Інтерес чоловіків посилюється, з'являється спортивна злість. Втім, довго вмовляти Риб не доводиться: їх тіло реагує швидше, ніж мозок. Відсутність дисципліни у жінок діє представникам сильної статі тільки на руку. Досить пригостити ексклюзивним коктейлем чарівну Рибку, як вона вже готова плисти за вказаною адресою. Однак це не означає зовсім нічого. Риби довго прив'язуються. Їх необхідно пестити і леліяти, щоб виграти сектор-приз - і забрати до себе додому.

Тому Риби довго шукають свою другу половинку. В очікуванні казкового принца або галантного кавалера вони продовжують вчитися майстерності сексу. Допитливість знака провокує жінок на сміливі кроки: вони носять спокусливі наряди на роботу, одягають міні-спідниці в кіно. При цьому саме Риби вважаються апологетами платонічної любові. Нібито власні фантазії їх цілком задовольняють. Але це не правда. Фантазії Риб дійсно можна тільки позаздрити, проте ступінь розкутості у них одна з найвищих. Вони люблять безсовісно фліртувати, водити партнера за ніс. Змушувати його грати за правилами, стримувати натиск.

На відміну від поступливого тіла, душа Риби сповнена загадок. До певного моменту вони не пускають туди взагалі нікого. Багато в чому це пов'язано з боязню закохатися. Занадто велика сила стихії води, до якої вони належать так цілком. Необачність в питаннях любові може їм обійтися дуже дорого. Довіряти Риби вміють тільки сліпо, по-справжньому. Тому образити їх досить легко. Однак робити цього явно не варто. Як правило, до повноліття вони вже встигають обзавестися впливовими знайомими, здатними захистити чуттєвих жінок від кого завгодно.

Знаки зодіаку в кого швидше і легше всього закохуються

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що астрологи назвали найпривабливіший знак Зодіаку.