Кожна людина по своєму проявляє почуття. Це справа суто індивідуальна. Хтось в коханні віддає всього себе, а хтось, відчувши закоханість, намагається її заховати або навіть замаскувати під щось неприємне.

Деякі Знаки Зодіаку власноруч знищують кохання, а виною всьому їхні характерні особливості. Астрологи виділяють три знаки зодіаку, які не вміють любити.

Телець


Тельці - це приземлені особистості. Вони з холодною логікою і ощадливістю ставляться навіть до кохання. Не вміють фліртувати, бояться зробити перший крок і вважають за краще спостерігати здалеку за об'єктом обожнювання. Якщо навіть зірки допомогли Тельцю зав'язати стосунки, то незабаром представник травневого знаку своєю незграбною поведінкою зруйнує взаємні, ще беззахисні, почуття.
Тельці не знають, як себе вести з партнером. Як піклуватися, як висловлювати свою любов. Вони закопують свої емоції глибоко всередині і роблять все, щоб вони не просочилися і щоб їх не помітила кохана людина.

Холодні й розважливі, в романі вони керуються законами суворого життя. Турботу і увагу проявляють своєрідно і так, що далеко не кожен здогадається, що це був акт турботи, а не обмеження особистості.

Для них багато значать гроші, і часто Тельці довго пропадають на роботі, намагаючись заробити на забезпечення комфортного життя собі і своєму партнерові. Але про причини постійних затримок із супутником життя вони не діляться - навіщо, і так все зрозуміло. А в цей час партнер накручує себе думками: "Мене розлюбили. Ховається від мене на роботі, зі мною майже не спілкується".

Близнюки


Це цікаві багатогранні особистості, з якими не буває нудно. Вони знають, що таке пристрасть, потяг і закоханість, відкрито виявляють почуття і не бояться емоцій. Однак створити гармонійний союз кохання Близнюкам заважає їх мінливість і страх відповідальності.

Популярні новини зараз

Микола Тищенко в День Соборності знову все переплутав і віддав Схід: "Єдині, від Києва до Закарпаття"

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

70-річний тато не ховає двомісячну дитину вже тиждень: хоче "поселити" в могилу до бабусі

Показати ще

Як тільки пристрасті згасають, а побут починає повільно перетворюватися в рутину, представники червневого знаку тікають на пошуки нових вражень, нових емоцій і нового партнера.
А стосунки, побудовані на "пороховій бочці" - небезпечні, пригодницькі та різноманітні - Близнюків можуть відлякати. Вони намагаються всіма силами уникнути ситуацій, де необхідно приймати складні рішення, зважувати наслідки і вибирати. Не можна побудувати міцні відносини на все життя без взаємної відповідальності кожної зі сторін. Саме тому Близнюкам складно побудувати сімейні відносини зі щасливим фіналом. І тільки численні життєві помилки, їх прийняття і зроблені відповідні висновки здатні допомогти народженим під червневими зорями знайти щасливі стосунки, які триватимуть до кінця життя.

Козеріг


Козероги вперті, часом дріб'язкові, прагнуть до загальної слави і багато часу приділяють собі коханому. У любовних відносинах вони часто перекладають всю ініціативу на партнера, а самі намагаються вести звичний холостяцький спосіб життя. Скупо виявляють почуття і турботу, їх тяготить тривале проведення часу наодинці зі своєю половинкою.

Козероги не соромляться розповідати про нюанси свого роману знайомим і друзям, іноді дозволяють собі недоречні жарти на адресу свого любовного партнера.

Часто Козероги опускаються до суперечок через дрібниці, не вважають за потрібне піти на компроміс або акуратно загладити свою провину. Їхня впертість і егоцентризм не дають відносинам розвиватися в потрібному руслі.

Це відмінні керівники і бізнесмени, але погані партнери в перспективних амурних справах.
Січневому знаку складно демонструвати кохання, і рішення поставити інтереси партнера вище своїх дається йому з великими труднощами. Якщо Козеріг не зумів обмежити своє его, поточний роман закінчиться черговим важким розставанням і вислуховуванням претензій від партнера про його черствість, жахливу впертість, нетактовність і скромні прояви почуттів.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" розповідав про те, які знаки зодіаку найбільш щедрі.