Для того, щоб отримувати від сексу більше задоволення, а також бути впевненим в комфорті партнера, необхідно забути про наступні речі. Про це повідомляють ЗМІ.

1. Мовчати

Чим більше ми говоримо про секс, тим частіше з'ясовується, що в учасників процесу можуть бути мало не діаметрально протилежні погляди на вже трапилася близькість.

2. Критикувати

Так, заборонені фрази — зло, але під критикою в ліжку мається на увазі зневажливий, різкий і грубий тон. Якщо вас щось не влаштовує, ви хочете зупинити процес, ви зрозуміли, що втратили оргазм, у вас заніміла нога — скажіть про це прямо.

Популярні новини зараз

Франківськом розгулює різдвяна "вечеря": хвіст пістолетом, рило без маски

15-річна донька Полякової вперше знялася напівоголеною: прикрила груди стрічкою

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Арсен Мірзоян показав свою улюблену красуню, і це не дружина: "Мрій!"

Показати ще

3. Ображатися на слова партнера

Не вставайте в позу від коментарів партнера. Так, вам може бути зараз дуже добре, і ви хочете закінчити. Або ви оргазм вже отримали і хочете довести до нього партнера. Але якщо цей партнер хоче зупинитися — зупиніться.

4. Не звертати уваги на біль

Якщо вам боляче при якомусь вигляді дій — не терпіть. Скажіть про це партнерові. Якщо вам боляче тільки від проникаючого сексу, але в цілому ви хочете продовжити — у вас величезна кількість варіантів для іншого взаємодії.

5. Ігнорувати байдужість партнера

Пасивність не одно байдужості. Якщо ви з захватом пестите якусь частину тіла партнера, а у нього не збивається дихання, і він взагалі лежить нерухомо, значить, це його не збуджує.

6. Переживати про оргазм

Не потрібно вважати оргазм кінцевої та обов'язкової точкою сексу. Тим більше точкою, яка завершує близькість.

7. Соромитися озвучувати свої бажання

Якщо ви хочете спробувати щось нове, не соромтеся запропонувати це партнерові.

8. Використовувати ароматичні воскові свічки в якості секс-іграшки

Просто не робіть так. Це майже завжди опік і алергічна реакція.

9. Займатися сексом з людьми тільки тому, що ви вирішили, що вони цього хочуть

Люди не хочуть сексу в режимі 24/7. Ось вам докази експеримент, в рамках якого три пари повинні були займатися сексом кожен день протягом місяця. Їм стало погано.

10. Займатися сексом з людиною нетверезим

Чи вважається будь-секс по п'яні або під кайфом насильницьким — дуже хвилюючий Рунет питання. Ні, не є, якщо обидва знаходяться в однаковому стані: їм мало що і хто може перешкодити.

Нагадаємо, експерти провели дослідження і з'ясували, що жінки, які роблять перший крок у відносинах, більш вдалі в любові.

Крім того, НЛО у вигляді білого кулі помітили в Північній Норвегії. Деякі припускають, що об'єкт пов'язаний з Илоном Маском.

Дивіться сюжет про психологію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", зірка "Школи" похвалилася новим хлопцем.